Českým lvem oceněný komediální seriál Petra Zelenky, jehož děj nás zavede do dabingového studia ZERO. Hrají: K. Melíšková, H. Čermák, V. Neužil, T. Ramba, M. Adamczyk a další. Kamera A. Šurkala. Scénář a režie P. Zelenka

Eva se přihlásí do elitního podnikatelského kurzu, který vede mediální guru Michal Kros (Martin Myšička). Hned první lekce zdůrazňuje absolutní nutnost PR, tedy „dát o sobě vědět“. Eva tedy osloví svoji kamarádku Ivetu (Lenka Krobotová), která má dostat jejich studio na stránky novin. Iveta radí postavit mediální kampaň na skandálech, což Eva odmítá, navíc ve studiu žádné skandály nemají.

Nově přijatý technik David si po nocích do studia vodí mladé holky, kterým slibuje, že z nich udělá pěvecké hvězdy. To mu Eva odmítá tolerovat, zvlášť v situaci, kdy očekává, že do jejich studia začnou chodit novináři a celebrity. Pavel však vytuší příležitost, jak získat pro dabing nabízeného seriálu nové neotřelé hlasy. Chopí se iniciativy a začne obvolávat slečny z „Davidova seznamu“. Nešťastnou náhodou si Iveta přijede vyfotit studio právě ve chvíli, kdy je budova doslova v obležení těchto děvčat. Venku před vchodem pak pár z nich vyzpovídá, a to co se dozví, ji zaujme: děvčata měla poměr s jedním z techniků, ve studiu se zřejmě odehrávaly orgie. Pár dívek jí také zapózuje nahoře bez přímo pod neonem studia.

O týden později přináší Eva odborný časopis, ve kterém vyšel miniaturní inzerát Studia Zero. Na víc prostě neměla peníze. Ve stejnou chvíli Karel přináší bulvární deník, který koupil na pumpě, kde jsou na několika stránkách vyfoceny polonahé adeptky dabingové kariéry z konkurzu před jejich studiem a palcové titulky dehonestující jejich pracoviště. Eva se zhroutí. Navíc se zjistí, že Iveta se stará o propagaci i jiného studia a to právě dostalo přiklepnutý seriál, který mělo původně dělat Zero.

Ale bulvární článek nakonec přece jen splnil svůj účel. Díky němu přijíždí do studia režisér Janda, který sice dabing nenávidí, ale pochopil, že tihle lidé potřebují pomoct. Nabízí nezištně svoje služby.

Stopáž29 minut
Rok výroby 2018
 D ST AD HD
ŽánrSeriál