Premiéra komediálního seriálu Petra Zelenky, jehož děj nás zavede do dabingového studia ZERO. Hrají: K. Melíšková, H. Čermák, V. Neužil, T. Voříšková, M. Adamczyk a další. Kamera A. Šurkala. Scénář a režie P. Zelenka

Píše se rok 2001. V dabingovém studiu ZERO nečekaně umírá kmenový režisér a majitel Jiří Arch, a to přímo během dabovací frekvence. Jeho žena Eva (Klára Melíšková), která již nějaký čas udržovala poměr s technikem Pavlem (Václav Neužil), je šokovaná. Pavel jí nabízí legalizaci jejich vztahu, kamarádka jako první pomoc doporučuje terapeutický nákup nové kabelky, pojištěný pravidelným přísunem indických antidepresiv. Pro jistotu se Pavel hned přizná svému kolegovi technikovi Karlovi (Hynek Čermák) a jeho sestře Ladě (Tereza Voříšková), která ve studiu občas uklízí. Oba jsou překvapeni. Karel si na Evu asi také tajně myslel, ale neměl odvahu oslovit ženu svého šéfa, Lada zase pomrkávala na Pavla. Pavel i Karel přitom tak trochu doufají, že po smrti Archa konečně dojde k dlouho očekávané modernizaci studia. Ale Eva je plná pochybností, jak o vztahu se svým bývalým milencem, tak o tom, zda se má realizovat v dabingu, který, jak se ukázalo, ve společnosti nepožívá dostatek respektu. Vlastně chtěla vždycky hrát ve filmech, a ne dabovat. Chtěla být vážená, slavná, ne jen půjčovat svůj hlas jiným.

Pavel a Karel se chopí přípravy velkolepé Archovy kremace, kterou se pokusí Evě dokázat, že dabing je národem milovaná disciplína, ale narychlo připravená akce udělá z celého obřadu frašku. Eva se rozhodne definitivně: studio se prodá, ona sama začne jinde a jinak.

Nakonec je to však něco zcela jiného, co ji přinutí studio nejen neprodat, ale naopak z něj udělat „nejlepší studio na světě“. A kluci jsou nadšení a ochotní udělat pro Evu a pro studio vše.

Stopáž31 minut
Rok výroby 2017
 P ST AD HD
ŽánrSeriál 15+