Co se neobjeví na obrazovce, v rozhlase, tisku, jakoby neexistovalo. „Proč jsou média tak důležitá?“ se budeme ptát v publicistickém pořadu. Připravili J. Pokorný a K. Hvížďala

Litujeme, ale pořad není v iVysílání dostupný
Video není k dispozici

Platí věta: Když to psali v novinách nebo vysílali v televizi, musí to být pravda? Jak média ovlivňují veřejné mínění? O tom budou diskutovat Bohumil Doležal – politolog, Milan Šmíd – publicista a Jaromír Volek – sociolog.

Klikněte pro větší obrázekNa obrazovce České televize se objevoval od 3. února 2003 do konce téhož roku pořad Média, který se zabýval vlivem médií na společnost. Základním mottem je mnoha odborníky potvrzený názor, že současná demokratická společnost stojí na čtyřech základních pilířích - vedle moci zákonodárné, výkonné a soudní jsou to právě média. Zjednodušeně vyjádřeno: to, čím se nezabývají média, jakoby neexistovalo.

Klikněte pro větší obrázekPořad byl koncipován jako diskuse odborníků - novinářů, publicistů, sociologů, filozofů a mediálních expertů - ke konkrétním aktuálním i nadčasovým problémům. Moderoval ho Jan Pokorný, kterému sekundoval Karel Hvížďala.

Stopáž27 minut
Rok výroby 2003
 P ST