15+
60 minut

Smack

Obsah dílu

Smack je největší osobnost českého grimu (hudební styl, který kombinuje prvky dubstepu, hip hopu, drum´n´bass, reggae a garage punku). V prosinci 2015 vyšla Smackovi jeho druhá studiovka s názvem P's A Love, která se dočkala velmi vřelého přijetí nejen mezi fanoušky strašnického krále, ale také u kritiky, když vyhrála žánrového Anděla v kategorii hip hop. Rapper křtí své velmi pozitivně přijaté album během koncertu v dnes už legendárním klubu Roxy, který si navíc sám pořádá a pozval na něj i respektované zahraniční hosty.

Stopáž61 minut
Další díl
Hentai Corporation

Přehled dílů

37 dostupných
Dostupné do 30. 9.
Dostupné do 30. 9.
Stopáž60 minut

Boris Carloff

Přední tuzemský hudební producent Boris Carloff se vrací do rodných Hranic na Moravě s vlastním repertoárem, v němž propojuje elektronickou hudbu se symfonickým zvukem.

23. 9. 2023 na ČT art
Dostupné do 28. 9.
Dostupné do 28. 9.
Stopáž61 minut

Prago Union

Hiphopový projekt skladatele a osobitého textaře Kata, který na koncertech spojuje samply a beaty s živou kapelou, tentokrát v jejich oblíbeném brněnském klubu.

21. 9. 2023 na ČT art
Dostupné do 26. 9.
Dostupné do 26. 9.
Stopáž60 minut

Ondřej Ruml a Matej Benko Quintet v Jazz Docku

Zpěvák a hudebník Ondřej Ruml spolu se svými hudebními přáteli hraje a zpívá písně klasiků Jaroslava Ježka, Jiřího Voskovce a Jana Wericha v úchvatném prostředí pražského klubu Jazz Dock plujícího na Vltavě.

19. 9. 2023 na ČT art
Video nelze z licenčních důvodů přehrát
Stopáž60 minut

Monkey Business

Patnáct let existence na hudební scéně bilancuje superkapela Romana Holého Monkey Business, která tentokrát slaví v pražském Lucerna Music Baru.

7. 9. 2023 na ČT art
Video nelze z licenčních důvodů přehrát
Stopáž61 minut

PSH

Legendární parta PSH, jejíž kariéra lemuje vše podstatné, co se na české hip hopové scéně událo, a její velkolepá show v industriálním prostoru Nákladového nádraží Žižkov.

5. 9. 2023 na ČT art
Video nelze z licenčních důvodů přehrát
Stopáž60 minut

Vypsaná fiXa

Jedna z nejúspěšnějších tuzemských kapel zažila personální otřes, který ji ale nerozložil. Naopak se vrací v plné síle v klubovém prostředí plzeňského Zach’s Pubu a její frontman Márdi dnes píše texty i pro další populární interprety.

24. 8. 2023 na ČT art
Video nelze z licenčních důvodů přehrát
Stopáž60 minut

Lenny

Vycházející hvězda českého popu, dcera úspěšné zpěvačky se skladatelským talentem a majitelka charizmatického hlasu Lenny na koncertě v jedinečném romantickém podhradí hradu Loket

22. 8. 2023 na ČT art
Stopáž61 minut

Wohnout

Wohnout, skupina okolo bratrů Homolových, to rozbalila na multikulturním Slavonice festu.

14. 8. 2023 na ČT art
Stopáž60 minut

Mydy Rabycad na United Islands of Prague

Z podhoubí pražské electroswingové scény se mladá talentovaná formace Mydy Rabycad vypracovala až na headlinera United Islands of Prague.

8. 8. 2023 na ČT art
Stopáž61 minut

Kryštof

Tři svébytné a zcela rozdílné koncertní podoby jedné z nejúspěšnějších současných tuzemských kapel, které vygradovaly zatím největším halovým turné v její historii.

31. 7. 2023 na ČT art

Kombo na sociálních sítích

Napište nám