26 minut

Obsah dílu

Prahou prošel Pochod pro život — Mistr odešel domů — Domov, který má spoustu vděčných dětí — O církvi, která vyšla na ulici — V Plzni nabídli 24 hodin s Bohem — Práce je pořád dost — Posezení se spisovatelem Jiřím Stránským

Části dílu

00:37
Prahou prošel Pochod pro život
  Na otázku: Kdy vzniká život, by všichni účastníci tradičního pochodu, který je zároveň protestem proti potratovému zákonu, odpověděli jednoznačně: početím. Tisíce křesťanů tak přijeli fandit životu a protestovat proti tomu, co ho dle jejich názoru ničí.
  02:41
  Mistr odešel domů
   Zemřel člověk, jehož životním posláním bylo pomáhat duchu, skrytému až uvězněnému v materii, aby mohl volně dýchat v nádheře svědectví o tom skrytém, těžko viditelném a přece tak reálném. S malířem Jaroslavem Šerých se přišli rozloučit přátelé a milovníci jeho rozsáhlé tvorby.
   07:26
   Domov, který má spoustu vděčných dětí
    Domov svaté Rodiny na Petřinách a v Liboci je už opravdovým pojmem mezi těmi, kteří kvůli svému mentálnímu handicapu potřebují pomocnou ruku a laskavé vedení životem.
    11:59
    O církvi, která vyšla na ulici
     Publicista Jiří Zajíc se takřka přesně po roce zamýšlí nad tím nejnaléhavějším, co vyčetl z papežské exhortace Evangelii gaudium, která po mnoha stránkách mění zaběhaný styl myšlení a života katolické církve.
     16:13
     V Plzni nabídli 24 hodin s Bohem
      Povzbuzeni papežskou komisí pro evangelizaci nabídli plzeňští katolíci doslova celodenní možnost modlitebního a zpovědního usebrání pro všechny, kdo cítí potřebu duchovního sjednocení a zjednodušení.
      17:44
      Práce je pořád dost
       Tak by se dalo shrnout poselství za slavnostním podpisem dohody o spolupráci mezi Úřadem práce a Biskupskou konferencí. Když každý z partnerů nabídne, co umí nejlépe, může z toho vzejít velký obecný užitek.
       19:33
       Posezení se spisovatelem Jiřím Stránským
        Přehrát celé video
        Stopáž26 minut
        Další díl
        4. květen 2014

        Křesťanský magazín na sociálních sítích

        Napište nám