Křesťanský magazín

17. říjen 2010

14 minut
Křesťanský magazín

17. říjen 2010

Obsah dílu

Cesta domů — Národní svatováclavská pouť — Gočárův kostel sv. Václava — Mistrovství ČR ve znalostech bible — Bez domova — Ekumenický večer — Katolická misie v Liberci — Víc než jen slova — Co trápí českou církev

Části dílu

00:50
Cesta domů
  Cesta domů je charitativní organizace, která dlouhá léta pomáhá umírajícím a jejich rodinám projít důstojně a pokud možno pokojně nejobtížnější etapou života. Stálý zápas o financování této zcela nenahraditelné péče řeší mimo jiné i benefičními koncerty známých hudebních skupin. Po Čechomoru a Bratrech Ebenových letos přišlo zahrát hudební uskupení studentů Jedličkova ústavu The Tap Tap.
  02:38
  Národní svatováclavská pouť
   Národní svatováclavská pouť ve Staré Boleslavi, na jejímž pořádání se podílí Česká biskupská konference, Arcibiskupství pražské a Město Brandýs nad Labem-Stará Boleslav ve spolupráci s Kolegiátní kapitulou sv. Kosmy a Damiána, Římskokatolická farnost Stará Boleslav, Matice staroboleslavská a Česká křesťanská akademie každým rokem přináší pestrou paletu programů od těch nejduchovnější až po lidovou zábavu. Kamera Křesťanského magazínu se vydala za některými z nich.
   04:35
   Zprávy z domova
    Gočárův kostel sv. Václava
    Mistrovství ČR ve znalostech bible
    Bez domova
    Ekumenický večer
    Katolická misie v Liberci
    Víc než jen slova
    08:45
    Co trápí českou církev
     David Vávra a Václav Vacek tentokráte navštívili emeritního arcibiskupa pražského, kardinála Miloslava Vlka. V jeho domácím prostředí se společně zamýšlejí nad tím, co trápí a rozradostňuje českou církev současnosti.
     Přehrát celé video
     Stopáž14 minut
     Další díl
     24. říjen 2010

     Křesťanský magazín na sociálních sítích

     Napište nám