5. únor

Obsah dílu

Ceny české filmové kritiky — Natáčení seriálu Oktopus — Krátké zprávy z kultury — Fyzioterapie pro baletky — Výročí úmrtí legendárního komika — Koncert hudebníka Redzeda

Části dílu

00:36
Ceny české filmové kritiky
  Arvéd je - podle filmových kritiků - nejlepším snímkem loňského roku. Mysteriózní drama o reálné postavě okultisty a udavače Jiřího Arvéda Smíchovského bylo na Cenách české filmové kritiky nejúspěšnějším titulem.
  02:56
  Natáčení seriálu Oktopus
   Vyšetřování odložených případů - násilných trestných činů, loupeží a vražd - přiblíží na podzim letošního roku nový seriál Oktopus. Česká televize pokračuje v jeho natáčení. Ve třinácti na sobě nezávislých dílech se v rolích detektivů objeví Marika Šoposká a Miroslav Krobot.
   05:21
   Krátké zprávy z kultury
    Komiksové ceny Muriel. Udílení Grammy. Blanks zveřejnil nový klip.
    07:08
    Fyzioterapie pro baletky
     Tanečníci jako vrcholoví sportovci. Srovnání podle sólistů Baletu Národního divadla platí kvůli velké fyzické zátěži, extrémním výkonům i častým zraněním. Proto teď první scéna otevřela vlastní rehabilitační a fyzioterapeutické centrum.
     09:20
     Výročí úmrtí legendárního komika
      Louis de Funes, jeden z největších francouzských herců. Od jeho smrti uplynuly v těchto dnech čtyři desítky let. Na sklonku života se uchýlil na zámek v malé vesnici na Loiře, kde na něj stále vzpomínají.
      11:36
      Koncert hudebníka Redzeda
       Hudebník Zdeněk Veselý vystupující jako Redzed má za sebou první koncerty aktuálního turné. V jeho rámci zavítá i do několika evropských zemí. Redzed je momentálně nejposlouchanějším českým umělcem na streamovací platformě Spotify.
       Přehrát celé video
       Stopáž13 minut
       Další díl
       6. únor

       Události v kultuře na sociálních sítích

       Napište nám