13 minut

1. květen 2021

Obsah dílu

Vrcholí Famufest — Končí Famufest — Divadelní hra Hotel Good Luck s Martinem Donutilem v hlavní roli — Krátké zprávy z kultury — Multimediální projekt metaBaletky — Praha balkonová

Části dílu

00:39
Vrcholí Famufest
  Vrcholí Famufest. Přehlídka vybraných nejnovějších studenských filmů. Nejlepším filmem letošního 37. ročníku se stal snímek Anatomie pozdního odpoledne studenta katedry režie Adama Martince.
  01:33
  Končí Famufest
   Živý vstup redaktorky Pavly Sedliské.
   05:24
   Divadelní hra Hotel Good Luck s Martinem Donutilem v hlavní roli
    Příběh o štěstí v neštěstí, tak by se dala nazvat divadelní hra Hotel Good Luck, kterou v české premiéře připravil Michal Dočekal pro Městská divadla pražská.
    07:30
    Krátké zprávy z kultury
     Frontman Foo Fighters vyzpovídal členy slavných kapel – dokument What Drives Us. Koncert, který se díky loutkám promění v multimediální show – Buchty a loutky. Debutové album Sofiana Medjmedje.
     09:19
     Multimediální projekt metaBaletky
      Román Baletky o tvrdých letech v taneční škole jí vynesl deset tisíc čtenářů, ale také kritiku u části profesionálů. Miřenka Čechová se právě proto rozhodla téma knihy rozvinout formou multimediálního představení.
      11:30
      Praha balkonová
       Praha balkonová – prvomájový projekt studentů pražských hereckých škol. Svátek lásky se rozhodli oslavit replikami nejznámější scény z nejslavnějšího Shakespearova dramatu. Třináct pražských balkonů, třináct různých podob veronských milenců Romea a Julie.
       Přehrát celé video
       Stopáž13 minut
       Další díl
       2. květen 2021

       Přehled dílů

        

       Události v kultuře na sociálních sítích

       Napište nám