20. září 2020

Obsah dílu

Koncertem České filharmonie vrcholí festival Dvořákova Praha — Ilustrace pro britský překlad Kytice — My se neznáme — Ota Pavel - Pod povrchem — Krátké zprávy z kultury — Dny evropského dědictví

Části dílu

00:39
Koncertem České filharmonie vrcholí festival Dvořákova Praha
  V pražském Rudolfinu právě začal závěrečný koncert Dvořákovy Prahy - finále dvacátého ročníku Mezinárodního hudebního festivalu svěřili pořadatelé České filharmonii.
  02:38
  Ilustrace pro britský překlad Kytice
   Výtvarnice Míla Fürstová právě dokončila ilustrace pro britský překlad české klasiky Erbenovy Kytice. Pracovala na nich v karanténě v covidem zasažené Velké Británii, kde autorka, známá svou spoluprací s kapelou Coldplay, dlouhodobě žije.
   04:35
   My se neznáme
    Divadelní spolek Pomezí přináší novou interaktivní inscenaci s názvem "My se neznáme". Vypráví příběhy dnešních třicátníků v kulisách pražských ulic.
    07:18
    Ota Pavel - Pod povrchem
     Oblíbený český spisovatel očima polského publicisty a spisovatele. Aleksander Kaczorowski zachycuje v nové knize "Ota Pavel - Pod povrchem" životní příběh literáta a jeho rodiny.
     11:19
     Krátké zprávy z kultury
      12:29
      Dny evropského dědictví
       Dny evropského dědictví o tomto víkendu otevřely veřejnosti nejzajímavější památky, včetně málo známých nebo nepřístupných prostor.
       Přehrát celé video
       Stopáž13 minut
       Další díl
       21. září 2020

       Události v kultuře na sociálních sítích

       Napište nám