18 minut

8. březen 2020

Obsah dílu

Vítězové Českých lvů — České lvy ovládlo Nabarvené ptáče — Čtyři generace jazzmanů na jedné fotografii — Česko se chystá na výročí úmrtí J. A. Komenského — Premiéra inscenace Memories of Fools — Krátké zprávy z kultury — Kultura v příštím týdnu

Části dílu

00:39
Vítězové Českých lvů
  České lvy ovládlo Nabarvené ptáče. Černobílé drama režiséra Václava Marhoula proměnilo osm nominací. Tragikomedie Vlastníci získala tři České lvy.
  03:10
  České lvy ovládlo Nabarvené ptáče
   Režisér a producent Václav Marhoul živě ve studiu Událostí v kultuře.
   08:11
   Čtyři generace jazzmanů na jedné fotografii
    Tři měsíce příprav a jedna jediná fotografie. 18. září 2019 se na zahradě pražského rozhlasu v Karlíně sešly čtyři generace českých jazzmanů.
    10:34
    Česko se chystá na výročí úmrtí J. A. Komenského
     Od úmrtí Jana Amose Komenského uplyne v letošním roce 350 let. Výročí připomene několik vzdělávacích projektů zaměřených na osobnost takzvaného učitele národů.
     12:45
     Premiéra inscenace Memories of Fools
      Cestu do vesmíru, ale taky do dětské fantazie v cirkusovém podání nabízí Cirk La Putyka. S inscenací nazvanou Memories of Fools slavil soubor loni úspěch v Berlíně.
      15:11
      Krátké zprávy z kultury
       Netradiční zpracování vyšehradské legendy vystavují v tamní galerii. * Tento víkend v Brně patřil dětskému divadelnímu festivalu Zavěšenka.
       17:29
       Kultura v příštím týdnu
        Divadelní premiéry v Ostravě a v Praze. * Knižní veletrh v Lipsku – Česko představí komorní program. * V pátek pak hudebníci převezmou ceny Žebřík.
        Přehrát celé video
        Stopáž18 minut
        Další díl
        9. březen 2020

        Události v kultuře na sociálních sítích

        Napište nám