10. září 2019

Obsah dílu

Variace Růžového tanku ve Stockholmu — Architektem roku je Stanislav Fiala — Ceny Thálie — 420 People: Panthera — Přehled krátkých zpráv — Výstava studia Najbrt v Plzni

Části dílu

00:35
Variace Růžového tanku ve Stockholmu
  Jsou monumenty, které mají sílu pohnout dějinami nebo alespoň aktuální debatou. Na náměstí ve Stockholmu stojí do konce září variace Růžového tanku od umělce Davida Černého.
  04:13
  Architektem roku je Stanislav Fiala
   Tento čestný titul obdržel před krátkou chvílí v pražském centru architektury CAMP. Uděluje se každý rok, a to architektovi, který se v posledních pěti letech významně zasloužil o rozvoj oboru a jeho dobrou pověst.
   06:44
   Ceny Thálie
    Herecká asociace vyhlásila nominace na ceny Thálie. Rozdávat se budou 5. října. Jednou z letošních novinek je kategorie alternativní a loutkové divadlo.
    08:56
    420 People: Panthera
     Taneční šou v aréně plné sítí a podivných tvorů, kde přežije jen ten nejsilnější.
     14:33
     Přehled krátkých zpráv
      Režisér Michal Vajdička skončil ve funkci ředitele činohry Slovenského národního divadla. Orchestr libereckého divadla F. X. Šaldy ve stávkové pohotovosti. Příběhy 20. století v ČT.
      15:54
      Výstava studia Najbrt v Plzni
       V Západočeské galerii v Plzni začala výstava tvorby českého grafického Studia Najbrt. Jeho zakladatel Aleš Najbrt tady představuje své nejvýraznější umělecké počiny.
       Přehrát celé video
       Stopáž18 minut
       Další díl
       11. září 2019

       Události v kultuře na sociálních sítích

       Napište nám