Každodenní souhrn nejdůležitějšího a nejzajímavějšího dění v naší i světové kultuře

Obsah dílu

Anna Karenina v Hradci Králové

Anna Karenina v Hradci Králové

Příběh vášnivé lásky, která vede až k sebe-zničení. Milostný trojúhelník lidí, kteří nemohou být spolu, ale ani bez sebe. To je příběh románu Anna Karenina Lva Nikolajeviče Tolstého. Jeho adaptaci nově uvádí Klicperovo divadlo v Hradci Králové.

25 let ČNSO

25 let ČNSO

Český národní symfonický orchestr slaví pětadvacet let. V pražském Obecním domě právě teď uvádí první koncert nové sezony.

Designér Porsche

Designér Porsche

Stovku originálních návrhů sportovních vozů, kompletní model Porsche 928 nebo dobové fotografie. Uměleckoprůmyslové muzeum od zítřka představí dílo brněnského designéra Jiřího Kuhnerta.

Velký audioknižní čtvrtek

Velký audioknižní čtvrtek

Aktuální světové bestsellery, klasická literární díla i úspěšné tuzemské tituly - Velký audioknižní čtvrtek představuje jedenáct nahrávek.

Tajný deník Adriana Molea

Tajný deník Adriana Molea

Nepochopený Adrian Mole se po deseti letech vrací do ostravského Divadla loutek. Tajný deník teenagera uprostřed rodinné krize a osobních trablů napsala v osmdesátých letech britská humoristka Susan Townsendová.

3Kino

3Kino

V pražském kině Atlas před chvílí začal pátý ročník mezinárodní filmové přehlídky 3Kino.

České století v knize pro děti

České století v knize pro děti

Vznik Československa, sportovní úspěchy ale třeba i fenomén sídlišť - to všechno obsahuje encyklopedie pro děti České století. Jejím autorem je Petr Švec - editor pořadu České televize Události, komentáře.

Přehrát vše
Stopáž18 minut
Rok výroby 2018
 L ST AD HD