30. říjen 2022

Obsah dílu

Nový Zéland: Fjordland — Izrael: Dům v útesu — Chorvatsko: Istrie na talíři

Části dílu

01:03
Fjordland
  Na Nový Zéland už jsme se v Objektivu vydávali nespočetněkrát. Jsou však místa, kam se lidskou nohou takřka nedá dostat. Jakub Freiwald nás v následující reportáži vezme na velkolepé putování po národním parku Fjordland, který se nachází v jižní části země. V minulosti se tu ve velkém lovili jeleni. Schválně si tipněte, jakým způsobem. Jsme si skoro jisti, že to neuhádnete.
  13:35
  Dům v útesu
   Izrael bývá často popisován jako moderní, technologicky pokročilá země. Jenže ne všude v Izraeli jsou k vidění jen ultramoderní města s mrakodrapy. Severně od Tel Avivu, na okraji města Herzlija, se v útesu na pobřeží ukrývá dům, zanořený do skály, který už půl století postupně buduje jediný člověk. Vydal se za ním i zpravodaj David Borek.
   18:52
   Istrie na talíři
    Chutě a vůně chorvatské Istrie – co nesmí chybět na talíři, abyste měli pocit, že jste ochutnali to nejlepší, co Istrie nabízí? Samozřejmě nebude chybět tamní slavný pršut, dozvíte se i jak tuto lahůdku správně jíst. A víte, co jsou to pljukance a k čemu se podávají? I to pro vás zjistila Alena Daňková.
    26:40
    Soutěž
     Přehrát celé video
     Stopáž28 minut
     Další díl
     6. listopad 2022

     Objektiv na sociálních sítích

     Napište nám