29 minut

25. červenec 2021

Obsah dílu

Itálie: Jižní Tyrolsko — Rusko: Rasputin — Chorvatsko: Imotski

Části dílu

00:59
Jižní Tyrolsko
  Nemusíte být zrovna fanoušek horolezectví, abyste znali jméno Reinholda Messnera. A víte, že tenhle slavný horolezec si koupil hrad? Koupil si hrad ze 13. století v jižním Tyrolsku, sám pomáhal při jeho rekonstrukci a když na hradě nepobývá, je přístupný návštěvníkům. Nejen tento hrad, ale i další zajímavosti jižního Tyrolska pro vás zmapoval Michal Čeliš.
  10:55
  Rasputin
   Během prázdnin vám vždy nabízíme jedu reportáž, kterou jste už v průběhu roku viděli. Tentokrát to bude reportáž Mirka Karase, dnes už bývalého zpravodaje v Rusku. Natáčel v bytě Rasputina, který najdete v jednom domě v Petrohradě. Kde přesně a jak to teď v bytě vypadá? Více v reportáži.
   19:25
   Imotski
    Chorvatsko je jednoznačně nejpopulárnější dovolenkovou destinací Čechů. Reportáží v Objektivu jste už viděli také poměrně dost, ale zatím žádnou z okolí městečka Imotski. Tak to pojďme napravit. Tentokrát nemíříme na prosluněné pláže, ale k jezerům. A jak uvidíte, nejsou to jen tak ledajaká jezera – jedno se jmenuje Červené a druhé Modré. A autor následující reportáže Michal Dvořáček našel i něco pro fotbalové fanoušky.
    27:18
    Soutěž
     Ve kterém státě jsme si dnes prohlédli fotbalový stadion?
     A) Rusko
     B) Rakousko
     C) Chorvatsko
     Přehrát celé video
     Stopáž29 minut
     Další díl
     1. srpen 2021

     Objektiv na sociálních sítích

     Napište nám