Magazín zahraničních zajímavostí

Obsah dílu

Přehrát vše
Vietnam

Ninh Binh

Vietnam se v posledních letech začínal pomalu otevírat světu. Dnes je samozřejmě všechno jinak, tak jako všude. Pojďme se ale podívat, jak po Vietnamu cestoval náš spolupracovník Martin Vrbický ještě před několika měsíci. Vydal se do provincie Ninh Binh v severním Vietnamu a navštívil největší budhistický Chrámový komplex v zemi.

videoNinh Binh
...
video video

Ninh Binh

Mapa

Itálie

Kitesurfing

Dále vás čeká trochu adrenalinu. Zuzana Tunová si vyzkoušela takzvaný Kitesurfing – úplně nevíte, co to je? Vůbec nevadí, všechno podstatné se dozvíte v reportáži, která vznikla v létě na Sicílii, v zátoce Lo Stagnone. Ale samozřejmě, že nebudeme jenom sportovat, čekají vás i tamní zajímavá místa.

videoKitesurfing
...
video video

Kitesurfing

Mapa

Polsko

Kamenná Hora

A teď míříme do Polska. Kamenohorská kotlina leží v Dolnoslezském vojvodství v Krkonoších. Odpradávna tudy putovali obchodníci z Čech do Slezska přes takzvaný Královecký průsmyk, který odděluje Krkonoše od Broumovské vrchoviny. Vydáme se z města Kamenná Hora, které leží asi 15 km od našich hranic, do blízkého okolí. Čeká vás i jedna perla středoevropské barokní architektury.

videoKamenná Hora
...
video video

Kamenná Hora

Mapa

Stopáž29 minut
Rok výroby 2020
 P ST HD
ŽánrMagazín