29 minut

3. květen 2020

Obsah dílu

Vietnam: Ninh Binh — Itálie: Kitesurfing — Polsko: Kamenná Hora

Části dílu

00:53
Ninh Binh
  Vietnam se v posledních letech začínal pomalu otevírat světu. Dnes je samozřejmě všechno jinak, tak jako všude. Pojďme se ale podívat, jak po Vietnamu cestoval náš spolupracovník Martin Vrbický ještě před několika měsíci. Vydal se do provincie Ninh Binh v severním Vietnamu a navštívil největší budhistický Chrámový komplex v zemi.
  09:34
  Kitesurfing
   Dále vás čeká trochu adrenalinu. Zuzana Tunová si vyzkoušela takzvaný Kitesurfing – úplně nevíte, co to je? Vůbec nevadí, všechno podstatné se dozvíte v reportáži, která vznikla v létě na Sicílii, v zátoce Lo Stagnone. Ale samozřejmě, že nebudeme jenom sportovat, čekají vás i tamní zajímavá místa.
   18:40
   Kamenná Hora
    A teď míříme do Polska. Kamenohorská kotlina leží v Dolnoslezském vojvodství v Krkonoších. Odpradávna tudy putovali obchodníci z Čech do Slezska přes takzvaný Královecký průsmyk, který odděluje Krkonoše od Broumovské vrchoviny. Vydáme se z města Kamenná Hora, které leží asi 15 km od našich hranic, do blízkého okolí. Čeká vás i jedna perla středoevropské barokní architektury.
    27:09
    Soutěž
     Který sport si v reportáži vyzkoušela Zuzana Tunová? A) Kitesurfing B) Snowboarding C) Freediving
     Přehrát celé video
     Stopáž29 minut
     Další díl
     10. květen 2020

     Objektiv na sociálních sítích

     Napište nám