Magazín zahraničních zajímavostí. Nejprve navštívíme Barmu a vystoupáme až na vrchol hory Popa, kde prý sídlí duchové. Pak se vydáme do Kuvajtu a dozvíte se i to jaký sport tam patří mezi ty nejpopulárnější a proč. A závěr bude patřit nádherné přírodě na území Ohňové země.

Obsah dílu

Přehrát vše
Barma

Hora Popa

Teď se s Objektivem vypravíme do Barmy na místo, kde prý žijí duchové. Vystoupáme až na vrchol hory Popa. Pro mnohé Barmánce je to místo posvátné, každoročně ho navštíví tisíce poutníků. Je to vlastně vyhaslá sopka a na jejím vrcholu postavili buddhistický chrám, který je vidět z dalekého okolí.

videoHora Popa
...
video video

Hora Popa

Mapa

Kuvajt

Hokej

V druhé reportáži se podíváme na místa, kam vás reportáž Objektivu zavedla naposledy před více než dvaceti lety. Míříme do Kuvajtu. Vydala se tam naše spolupracovnice Bohunka Fraňková a objevila tam toho pro vás hodně – představte si, že jeden z populárních sportů je tam překvapivě lední hokej a tamní reprezentace má dokonce českého trenéra.

videoHokej
...
video video

Hokej

Mapa

ArgentinaChile

Ohňová země

Pestrá, krásná a zároveň surová a pustá – taková je příroda Ohňové země. S objektivem se vydáme na úplný jih jižní Ameriky. O této oblasti se někdy mluví jako o ráji na zemi, a to hlavně kvůli tamním přírodním krásám. Daniel Dedera vám ve své reportáži ukáže i to, jak žijí tamní lidé, ukáže vám třeba i jak náročná je práce místního posledního zlatokopa.

videoOhňová země
...
video video

Ohňová země

Mapa

Stopáž29 minut
Rok výroby 2019
 P ST HD
ŽánrMagazín