Objektiv

15. leden 2017

29 minut

15. leden 2017

Obsah dílu

Indonésie: Obětiny Bali — Slovensko: Den v Tatrách — Guatemala: Quetzaltenango — 30 let Objektivu: Kamila Moučková

Části dílu

01:07
Obětiny Bali
  Obětiny a ostrov Bali – patří neodmyslitelně k sobě. Obětiny jsou tu na každém kroku, uvidíte je opravdu všude. Co pro Balijce znamenají a jak a z čeho se obětiny vyrábí? To a mnohem více se dozvíte v reportáži Pavla Zvolánka.
  08:49
  Slovensko: Den v Tatrách
   Vysoké Tatry přitahují stále více a více návštěvníků z Česka. V létě je lákají výlety a vysokohorské túry, v zimě sjezdovky a terény pro adrenalinové sporty. Ale pokud s sebou zrovna nemáte zimní výstroj, nebo se vám zkrátka už nechce lyžovat, tak i tak je toho v Tatrách hodně k vidění. Přesvědčil se o tom i náš zpravodaj na Slovensku Lukáš Mathé.
   18:17
   Guatemala: Qualzetenango
    A teď už je před námi slibovaný výlet do Guatemaly a projížďka místními autobusy. Vlastně i samotná atmosféra guatemalských autobusových nádraží má svoje kouzlo. Takže – připravte se, vyrážíme na výlet.
    26:14
    Soutěž
     26:43
     30 let Objektivu
      Je to přesně 30 let, co se na obrazovkách tehdejší Československé televize poprvé vysílal Objektiv. Asi pro nikoho neznamenal tenhle pořad tolik jako pro moderátorskou legendu Kamilu Moučkovou – byl to totiž pro ni návrat na televizní obrazovku po 21 letech.
      Přehrát celé video
      Stopáž28 minut
      Další díl
      22. leden 2017

      Objektiv na sociálních sítích

      Napište nám