Magazín zahraničních zajímavostí

Obsah dílu

Přehrát vše
30 let Objektivu

Kamila Moučková

Je to přesně 30 let, co se na obrazovkách tehdejší Československé televize poprvé vysílal Objektiv. Asi pro nikoho neznamenal tenhle pořad tolik jako pro moderátorskou legendu Kamilu Moučkovou – byl to totiž pro ni návrat na televizní obrazovku po 21 letech.

video30 let Objektivu
...
video video

30 let Objektivu


Indonésie

Obětiny Bali

Obětiny a ostrov Bali – patří neodmyslitelně k sobě. Obětiny jsou tu na každém kroku, uvidíte je opravdu všude. Co pro Balijce znamenají a jak a z čeho se obětiny vyrábí? To a mnohem více se dozvíte v reportáži Pavla Zvolánka.

videoObětiny Bali
...
video video

Obětiny Bali

Mapa

Slovensko

Den v Tatrách

Vysoké Tatry přitahují stále více a více návštěvníků z Česka. V létě je lákají výlety a vysokohorské túry, v zimě sjezdovky a terény pro adrenalinové sporty. Ale pokud s sebou zrovna nemáte zimní výstroj, nebo se vám zkrátka už nechce lyžovat, tak i tak je toho v Tatrách hodně k vidění. Přesvědčil se o tom i náš zpravodaj na Slovensku Lukáš Mathé.

videoSlovensko: Den v Tatrách
...
video video

Slovensko: Den v Tatrách

Mapa

Guatemala

Quetzaltenango

A teď už je před námi slibovaný výlet do Guatemaly a projížďka místními autobusy. Vlastně i samotná atmosféra guatemalských autobusových nádraží má svoje kouzlo. Takže – připravte se, vyrážíme na výlet.

videoGuatemala: Qualzetenango
...
video video

Guatemala: Qualzetenango

Mapa

Stopáž29 minut
Rok výroby 2017
 P ST HD