28 minut

3. ledna 2016

Část: Ennio Morricone

Obsah dílu

USA: Pískovce — Itálie: Ennio Morricone — Thajsko: masáže

Části dílu

00:56
Pískovce
  Po delším čase míříme do Spojených států, konkrétně to bude stát Utah. V reportáži Jiřího Stejskala se vydáme hned do několika národních parků. Chvílemi si budete připadat jako na divokém západě. A není se co divit, v místních neprobádaných skalách se kdysi skrývali ti nejhledanější zločinci jako Butch Cassidy nebo Sundance Kid.
  08:47
  Ennio Morricone
   Je to zřejmě nejznámější skladatel filmové hudby všech dob. Ennio Morricone. Pokud byste snad neznali jeho jméno, určitě jste někdy slyšeli jeho hudbu. Napsal totiž hudbu k více než pěti stovkám filmů, včetně proslulých spaghetti westernů. V následujících minutách se prostřednictvím našeho spolupracovníka Jana Šmída můžete v exkluzivní reportáži podívat přímo k němu domů do centra Říma a také do míst, kde tento, dnes už sedmaosmdesátiletý skladatel, který ani ve svém požehnaném věku nemá strach, že by ztratil inspiraci, vyrůstal.
   20:04
   masáže
    Thajsko a masáže to zkrátka patří k sobě. Vždyť i u nás máme spoustu salonů, které je nabízí. Možná jste už thajskou masáž někdy zažili. Objektiv vás teď vezme do jednoho salonu, který je ale něčím zvláštní, nebáli bychom se říct přímo unikátní.
    25:58
    Soutěž
     Přehrát celé video
     Stopáž29 minut
     Další díl
     10. ledna 2016

     Objektiv na sociálních sítích

     Napište nám