28 minut

8. listopadu 2015

Obsah dílu

Indonésie: Baliem Valley — KLDR: Objektiv osobně: Severní Korea II — Nizozemsko: Sail Amsterdam

Části dílu

00:58
Baliem Valley
  V první reportáži nás čeká dobrodružná výprava do údolí Baliem ve vnitrozemí v indonéské části ostrova Papua. Autor reportáže Pavel Zvolánek říká, že je to překrásná část světa. A to i přesto, že v tamní divoké přírodě se vám někdy ztratí cesta pod nohama a musíte si ji doslova prosekat. Vezme nás i mezi místní obyvatele, kteří kdysi bývali statnými bojovníky, kterých se kdekdo obával.
  08:49
  Objektiv osobně: Severní Korea II
   Barbora Šámalová natáčela v zemi, kam se novináři hned tak nedostanou – v Severní Koreji – v nejizolovanější zemi na naší planetě. Už třeba jen to, že Barboře ihned po příletu přiřadili asistenta, nebo spíše osobního strážce, který mluvil plynule česky a nevzdálil se od ní na krok. Natáčela mezi studenty, kteří na její otázky odpovídali dokonale naučenými frázemi. Dnes vám nabízíme druhou část její reportáže, ve které mimo jiné uvidíte, jak to vypadá v tamním domově důchodců.
   19:03
   Sail Amsterdam
    A teď už slibovaný závod na vodní hladině. Míříme do nizozemského Amsterodamu. Jednou za pět let sem na tento mimořádný závod přijedou tisícovky plavidel z celého světa, dokonce i z České republiky. Sail Amsterodam, jak se závod jmenuje, je účastníky považován za druhou největší sportovní a společenskou událost na světě, hned po olympiádě. Objektiv si ji tedy nemohl nechat ujít.
    26:31
    Soutěž
     Přehrát celé video
     Stopáž27 minut
     Další díl
     15. listopadu 2015

     Objektiv na sociálních sítích

     Napište nám