Magazín zahraničních zajímavostí

Obsah dílu

Přehrát vše
Indie

Země kontrastů

Je to země plná kontrastů – Indie. Místo, kam se vydáme v první reportáži. Její autorky Jarmila Štuková a Olga Šilhová jsou zkušené cestovatelky a jak se dozvíte, typický obraz, který se vybaví mnohým z nás, když se řekne Indie, není úplně jednoznačný. Ve své reportáži vám prozradí mnohé z historie Sikhtů.

videoZemě kontrastů
...
video video

Země kontrastů

Mapa

Německo

Objektiv osobně

Během léta se v Objektivu můžete dozvědět mimo jiné i to, jaká místa a proč mají rádi zpravodajové ČT. Martin Jonáš už několik let žije se svou rodinou v Berlíně. Co si na tomto městě oblíbil a proč? Tady je jeho stručná odpověď.

videoObjektiv osobně
...
video video

Objektiv osobně

Mapa

Turecko

Istanbul

Turecký Istanbul očima mladého spolupracovníka Objektivu Petra Srny vám nabídne další reportáž. Barevná tržiště, káva a čaj tolik typické pro tuhle metropoli. A jak se v Turecku žije Čechům, kteří se rozhodli, že se tam usadí? Co je na životě v Istanbulu baví a co naopak ne tak docela? Uvidíte v další reportáži.

videoIstanbul
...
video video

Istanbul

Mapa

Mongolsko

Ulanbátar

Během prázdnin pro vás na závěr Objektivu máme jednu z reportáží z bohatého archivu České televize. Dnes se můžete podívat na reportáž bývalého spolupracovníka Objektivu Martina Nováka. Před více než 10 lety natáčel v mongolském Ulanbátaru. Chvílemi budete mít pocit, že možná spíš než autem za reportáží vyrazil vesmírnou raketou.

videoUlanbátar
...
video video

Ulanbátar

Mapa

Stopáž27 minut
Rok výroby 2015
 ST