28 minut

25. ledna 2015

Obsah dílu

Filipíny: Ati Atihan — Francie: Marla — Indonésie: jezera na Bali

Části dílu

01:01
Ati Atihan
  Panay je jeden z filipínských ostrovů a každý rok v lednu se tam koná festival s půvabným názvem Ati Atihan. Patří k němu samozřejmě tanec, hudba, zpěv, barevné kostýmy a také náročné přípravy – město Kalibo, kde se svátek odehrává, se zkrátka snaží ukázat jen to nejlepší z nejlepšího. Není se co divit, protože svátek Ati Atihan je považován za průkopníka všech slavností na Filipínách vůbec.
  07:49
  Marla
   Umíte si představit, že byste měli na zahradě heliport? A z domova byste se nikam nedostali jinak než pěšky nebo helikoptérou? Hm, nezní to úplně špatně, co myslíte, ale má to i svá úskalí. Na jedno takové místo vás teď v Objektivu zavede Lucie Radová. To místo se jmenuje moc hezky – Marla. A kde přesně leží?
   17:33
   Jezera na Bali
    O ostrově Bali se mluví jako o ráji na zemi, ostatně s Objektivem jsme tam byli už tolikrát. Ale zdá se, že stále je tam co objevovat. Jiří Stejskal se ve svojí reportáži zaměřil na tamní jezera a místa v jejich okolí. Vezme vás třeba na kávové plantáže, nebo k horkým pramenům, ze kterých vyvěrá voda se zázračnou silou. Ale to není zdaleka všechno.
    25:56
    Soutěž
     Přehrát celé video
     Stopáž28 minut
     Další díl
     1. února 2015

     Objektiv na sociálních sítích

     Napište nám