Magazín zahraničních zajímavostí

Obsah dílu

Přehrát vše
Indie

Cihelna

Město Džámšedpúr patří mezi průmyslová srdce Indie. V obrovských továrních halách používají špičkové technologie. Okolí města ale mnohdy vyvolává pocity cestování v čase. Bez většího hledání tady najdete místa, kde lidé žijí v podmínkách, které byste v zemi, která se chlubí úspěchy s vesmírným výzkumem a programem, rozhodně nečekali.

videoCihelna
...
video video

Cihelna

Mapa

Vietnam

Město Hue

Zakázané město, intriky dvorního života, okázalé bohatství císařské rodiny – ne, teď nemluvíme o velkolepém sídle čínských císařů v Pekingu. Kopii tohoto světoznámého místa si totiž na začátku 19. století nechali postavit vietnamští císaři. Těžce poškozený areál ve městě Hue v posledních letech doslova vstává z trosek a stává se rychle jedním z hlavních lákadel překrásné země jménem Vietnam.

videoMěsto Hue
...
video video

Město Hue

Mapa

Ukrajina

Černobyl

Objektiv vás vezme na exkurzi do Černobylu. Podíváme se do místa, kde se odehrála největší jaderná katastrofa všech dob. A nebojte. Exkurze je zcela bezpečná. Zdraví klientů je na prvním místě. I když radioaktivnímu záření jsou tam návštěvníci vystaveni i dnes, 28 let od katastrofy.

videoČernobyl
...
video video

Černobyl

Mapa

Stopáž24 minut
Rok výroby 2014
 ST