Objektiv

26. červen 2011

26 minut

26. červen 2011

Obsah dílu

Slovensko: Slovenský ráj — Austrálie: Melbourne — Francie: karneval v Nice

Části dílu

00:53
Slovenský ráj
  Slovenský ráj je poměrně malé území Slovenského rudohoří. Svérázný, ale hlavně překrásný kout Slovenska si návštěvníci okamžitě zamilují a rádi se sem vrací. Hlavně kvůli nádherným roklinám, lesům, náhorním plošinám, nebo jeskyním. Pokud tedy toužíte po dobrodružství, nebo romantice, nevadí vám obout si pevné boty a vzdát se pohodlí, tak pak je Slovenský ráj tím nejlepším místem, kam byste rozhodně měli vyrazit. Určitě nebudete litovat.
  07:19
  Melbourne
   Melbourne, nebo Sydney? Byli jste v Austrálii? A které město je lepší podle vás? Názor si asi musí udělat každý sám. Podle mnohých turistů, ale i Australanů tento souboj vyhrává Melbourne. S Objektivem se tam teď podíváme, takže jeho kouzlo uvidíte sami. Jedna z hlavních předností tohoto města je prý to, že si tam na své přijdou snad úplně všichni. Ať už milujete přírodu, umění, dobré jídlo nebo sport. A když už je řeč o sportu, tak víte co to je footy? Že netušíte? Je to sport, který miluje snad každý Australan. A vy teď navíc zažijete atmosféru finále tamní ligy.
   14:36
   Karneval v Nice
    Začátkem jara se každoročně ve francouzském Nice koná pravděpodobně vůbec největší karneval v Evropě. Míří tam tisícovky lidí, kteří se radují jen proto, že skončila zima. S Objektivem se teď můžete podívat do zákulisí této oslavy fantazie. Do Nice se sjíždějí známé i ty méně známé postavy z říše pohádek. Potkáte tu princezny, draky, ale třeba i vlky a na ty zejména je třeba si dávat pozor. Ostatně více už vám o karnevalu prozradí náš spolupracovník ve Francii Jan Šmíd.
    24:04
    Soutěž
     Přehrát celé video
     Stopáž26 minut
     Další díl
     3. červenec 2011

     Objektiv na sociálních sítích

     Napište nám