30. prosinec 2007

Obsah dílu

Francie: Biarritz — Londýn: Nothing Hill — Argentina a Chile

Části dílu

00:00
Francie: Biarritz
  Jsme uprostřed zimy. Všichni teď asi myslí na lyže a sníh, ale co takhle moře a surf? Proč ne. A nemusíme cestovat moc daleko. Pokud byste chtěli v Evropě najít místo, které většinu roku žije jen a jen surfováním, místo, kde krotí divoké vlny odvážlivci z celého světa a na prknech předvádějí normálním smrtelníkům nepochopitelné kousky, musíte zamířit do francouzského Biarritzu. Právě tam se vypravíme v první reportáži. Příspěvek Ivana Mejtského můžete zároveň brát jako první lekci tohoto krásného sportu.
  07:49
  Londýn: Nothing Hill
   Jestlipak už máte plány na Silvestra? Víte kde, jak nebo s kým přivítáte nový rok? Většina z vás teď nejspíš odpovídá, že samozřejmě ano. Příchod nového roku se přeci musí pořádně oslavit. Pokud snad ale ještě nemáte konkrétní představu, tak můžete brát následující reportáž jako takovou malou inspiraci. Vyrážíme do ulic multikulturního Londýna – populární čtvrť Nothing Hill jednou za rok ovládne pořádné karnevalové šílenství.
   15:11
   Argentina a Chile: české pokrmy
    Pohoda a bezvadná atmosféra nás čeká i v poslední dnešní reportáži a mimo to i české buchty, knedlíky, bramboráčky nebo třeba moravská cimbálovka. Říkáte si, že tyto typicky české věci do Objektivu moc nepatří? Že byste raději nějakou exotiku? Nenechte se zmást, i ta nás čeká. České jídlo se totiž podávalo až v argentinském Buenos Aires a v Santiagu de Chile a navíc k tomu hrála pořádná česká muzika.
    Přehrát celé video
    Stopáž26 minut
    Další díl
    6. leden 2008

    Objektiv na sociálních sítích

    Napište nám