Témata: Politický rok 2020; Reakce na novoroční projevy; Projev Čaputové; Nová lidovecko-zelená koalice v Rakousku; E-neschopenky: pro a proti; Kluk s chytrou rukou; Moderují: Martin Řezníček a Světlana Witowská

Obsah dílu

Přehrát vše

Politický rok 2020

Jeden přelom roku, čtyři projevy nejvyšších ústavních činitelů. Přinesly něco nového? Nejde jen o běžné politické projevy, jakých zaznívají během roku stovky? Debata zástupců čtyř nejsilnějších politických stran bude naším hlavním tématem. Ve studiu přivítáme předsedu Poslanecké sněmovny Radka Vondráčka /ANO/, předsedu Senátu Jaroslava Kuberu /ODS/ a předsedy dvou sněmovních stran Ivana Bartoše /Piráti/ a Tomia Okamuru /SPD/.


Projev slovenské prezidentky

Svůj první projev měla i slovenská prezidentka Zuzana Čaputová, která dnes udělovala státní vyznamenání. Situaci v sousední zemi probereme s naším zpravodajem Petrem Obrovským.


E-neschopenky

Chystaly se devět let, a přesto mají někteří lékaři pocit, že je to moc narychlo. Není to jen nepružnost a neochota měnit zaběhnutou praxi? Zeptáme se předsedy Sdružení praktických lékařů Petra Šonky.


Plavec s chytrou rukou

A na závěr vám představíme příběh plavce Jonáše Kešnara, který se narodil bez ruky. O to houževnatěji však bojuje o svá životní vítězství. Pomáhá mu v tom náhradní, chytrá ruka.


Stopáž60 minut
Rok výroby 2020
 P ST HD
ŽánrMagazín