Témata: Získá vláda důvěru poslanců? A v jaké podobě schválí rozpočet?, USA a Írán si navzájem vyhrožují, Marie Benešová a nezávislost justice, Deset let po smrti Michaela Jacksona; Moderují: Světlana Witowská, Daniela Písařovicová

Obsah dílu

Přehrát vše

Získá vláda důvěru poslanců?

Andrej Babiš může mít dnes víceméně klidný spánek. Jeho vláda zítra zřejmě získá důvěru poslanců. Ale potom? Třeba spolupráce ve vládní koalice hodně skřípe. Poprvé v historii se stalo, že koaliční partner nepodpořil návrh rozpočtu, ministři za ČSSD se zdrželi hlasování. I to rozebereme v debatě hned na úvod pořadu s místopředsedou Poslanecké sněmovny Tomášem Hanzelem /ČSSD/, předsedkyní sněmovního rozpočtového výboru Miloslavou Vostrou /KSČM/ a místopředsedy téhož výboru Janem Volným /ANO/ a Janem Skopečkem /ODS/.


Napjaté vztahy mezi Íráném a Spojenými státy

Přestřelky mezi oběma zeměmi jsou zatím jen slovní. Zůstane to tak napořád? O stupňujícím se mezinárodním napětí promluvíme s našim blízkovýchodním zpravodajem Davidem Borkem.


Marie Benešová a nezávislost justice

Ministryně spravedlnosti Marie Benešová /nestr. za ANO/ se snaží dokázat, že nechystá nic zlého v souvislosti s nezávislostí justice v naší zemi. Máme ji věřit? Zeptáme se místopředsedkyně sněmovního ústavněprávního výboru Zuzany Ožanové /ANO/ i právníka občanské platformy Rekonstrukce státu Lukáše Krause.


Deset let bez Michaela Jacksona

A nakonec rozebereme se zpěvákem a textařem Oto Klempířem dílo i život legendárního – ale i kontroverzního – amerického zpěváka Michaela Jacksona, který zemřel před deseti lety.


Stopáž60 minut
Rok výroby 2019
 P ST HD
ŽánrMagazín