61 minut

15. září 2016

Obsah dílu

Protest lékařů nebude — Evropa před summitem — Exkluzivní host

Části dílu

01:17
Protest lékařů nebude
Protest lékařů nebude
    Praktičtí lékaři příští týden nezavřou své ordinace. S ministerstvem zdravotnictví se dohodli na růstu úhrad a dalších požadavcích – mimo jiné na rozšíření kompetencí při předepisování léků. Vyjednávání ale ještě nekončí. Třeba úhrady za každého registrovaného pacienta praktici požadují mnohem vyšší, než na čem se dnes domluvili. Kdo odešel od jednacího stolu jako vítěz? Co dnešní kompromis znamená do budoucna? A jsou praktičtí lékaři milionáři? Zeptáme se šéfa resortu Svatopluka Němečka /ČSSD/.
    17:45
    Stalo se
    Stalo se
      20:01
      Evropa před summitem
      Evropa před summitem
        Do Bratislavy se zítra sjedou lídři Evropské unie. Budou jednat o budoucnosti sedmadvacítky po brexitu i evropské integraci. Neformální summit unie bude tentokrát už bez Velké Británie. Předseda Evropské rady Donald Tusk před jednáním připustil, že společenství by se už nemělo víc integrovat. I to je jeden z požadavků pořadatele summitu – slovenského premiéra Roberta Fica. Jak by se Evropa měla proměnit? Kdo bude jejím lídrem? A můžou se rozhádané země vůbec shodnout? Odpoví poslanci Ondřej Benešík /KDU-ČSL/ a Jiří Dolejš /KSČM/, politolog Alexander Tomský a bývalý velvyslanec ČR ve Francii Pavel Fischer.
        47:09
        Stalo se
        Stalo se
          49:37
          Exkluzivní host
          Exkluzivní host
            Hostem dnešního pořadu bude peruánský ekonom a držitel mnoha ekonomických i humanistických ocenění Hernando de Soto. Zeptáme se ho na evropskou migrační krizi, globalizaci i na financování terorismu.
            Přehrát celé video
            Události, komentáře - 16. září 2016
            Stopáž59 minut
            Další díl
            16. září 2016

            Přehled dílů

            5286 přehratelných