21 minut

17. února 2014
Část: Plány nové vlády
Obsah dílu
Plány nové vlády — Kauza ADAC — Posun na Ukrajině? — Genocida v KLDR — Dál nic
Části dílu
00:09

Plány nové vlády
Už zítra bude sněmovna hlasovat o důvěře Sobotkově vládě. Očekává se, že koalice ČSSD, ANO a KDU-ČSL dostatek hlasů získá – v dolní komoře má dohromady 111 poslanců. Ruku naopak určitě nezvedne téměř celá opozice – jediný, kdo váhá, je Úsvit. Jak vidí plány nového kabinetu zástupci zaměstnavatelů a odborů? Hostem bude prezident Svazu průmyslu a dopravy Jaroslav Hanák a 1. místopředseda ČMKOS Václav Pícl.
21:25

Telegraficky
22:45

Kauza ADAC
K manipulacím ankety o nejoblíbenější německé auto docházelo už od roku 2009. Přiznal to autoklub ADAC. Kvůli aféře už minulý týden odstoupil jeho šéf Peter Mayer. A velké automobilky se chystají vrátit ceny, které od autoklubu v minulosti dostaly. Je kauza německého autoklubu jen německou vnitřní záležitostí, nebo přesahuje hranice? A ovlivní nějak názor na bezpečnost a kvalitu testovaných automobilů? Na detaily se do Berlína zeptáme zpravodaje ČT Martina Jonáše. Téma pak probereme s redaktorem serveru Autoweek. cz Vladem Rybeckým.
31:32

Posun na Ukrajině?
Na Ukrajině začala platit amnestie pro protitivládní demonstranty. Opozice v neděli splnila podmínku a vyklidila obsazené budovy, mezi nimi i tři měsíce okupovanou kyjevskou radnici. Prokuratura zastavila i stíhání Dmytra Bulatova, který koncem ledna málem nepřežil brutální útok. Nabídneme s ním exkluzivní rozhovor.
41:30

Genocida v KLDR
V KLDR se odehrávají hrůzné zločiny proti lidskosti a tamní režim by se za ně měl zodpovídat před Mezinárodním trestním soudem. Uvádí to zpráva vyšetřovací komise OSN pro Severní Koreu. Porušování lidských práv v zemi přirovnává k období nacismu. Téma pro koreanistu Jaromíra Chladu.
47:55

Telegraficky
49:33

Dál nic
Dokument o stavbě stále nedokončeného úseku dálnice D8 míří do kin. Režisér Ivo Bystřičan na filmu pracoval 6 let. A bude hostem v závěru pořadu.

Stopáž86 minut
18. února 2014
Přehled dílů
5286 přehratelných

Stopáž60 minut
12. prosince
Nejasnosti ohledně jednání v Paříži o Ukrajině — Násilí a vulgarismy ve slovenské národní radě — SOCDEM na sjezdu zvolí předsednictvo — Co dokáže asistenční pes
Poslední vysílání 12. 12. 2025 na ČT24

Stopáž63 minut
11. prosince
Andrej Babiš jednal v Bruselu — Resort životního prostředí v režii Motoristů — Pařížská dohoda o klimatu slaví 10 let
Poslední vysílání 11. 12. 2025 na ČT24

Stopáž61 minut
10. prosince
Andrej Babiš premiérem — Vztahy budocí vlády s prezidentem — Trumpova kritika Evropy — Život se spinální svalovou atrofií
Poslední vysílání 10. 12. 2025 na ČT24

Stopáž61 minut
9. prosince
Andrej Babiš jmenován premiérem
Poslední vysílání 9. 12. 2025 na ČT24

Stopáž62 minut
8. prosince
Poslední vysílání 8. 12. 2025 na ČT24

Stopáž60 minut
5. prosince
Poslední vysílání 5. 12. 2025 na ČT24

Stopáž68 minut
4. prosince
Poslední vysílání 4. 12. 2025 na ČT24

Stopáž61 minut
3. prosince
Jednání o míru na Ukrajině — Spor o rozpočet — Regulace novoročních ohňostrojů
Poslední vysílání 3. 12. 2025 na ČT24

Stopáž60 minut
2. prosince
Poslední vysílání 2. 12. 2025 na ČT24

Stopáž61 minut
1. prosince
Cesta k nové vládě — Podezření z korupce ve Správě železnic — Postapokalyptický svět
Poslední vysílání 1. 12. 2025 na ČT24



