Nabídka koček z Mochova

Útulek Tlapky Mochov
Mochov, Praha – východ
tel. č: 733 653 114
č. účtu: 270 029 43 95 / 2010
www.tlapkymochov.cz

Klubíčko

Klubíčko je mladý, mazlivý kocourek. Ztratil se a možná ho jeho původní rodina hledá. Klubíčko je totiž očividně zvyklý na chod domácnosti, nemá problém s pejsky ani s ostatními kočkami. Věříme, že se díky televizní nabídce podaří najít jeho původní rodinu, nebo alespoň tu náhradní.

Ema Destinová

Asi pět měsíců staré kotě dostalo krásné jméno Ema Destinová. Dokáže totiž doslova úchvatně mňoukat. Emička se našla na odpočívadle u čerpací stanice. Zda jí tam někdo odložil, nebo přijela v motoru auta nechce prozradit. Hledáme pro ni domov, kde se jí dostane příkladné péče.

Vesta

Kočička Vesta je velký mazel. Je jí asi rok. Je velmi milá, ale svého člověka chce mít jen pro sebe. Proto se nehodí do domácnosti, kde už nějaké zvíře mají. Vesta se výborně hodí jako společnice pro staršího člověk, který má rád, stejně jako ona, klid a pohodu. Vestička je kastrovaná a zcela zdravá.

Dechovka

Asi tři nebo čtyři roky stará kočička jménem Dechovka vypadá, že má perské předky. Alespoň z jedné strany. Její milá povaha a nadšené pusinkování z ní dělá adeptku na brzké osvojení. Dechovka je opravdu velmi milá kočka, která se těší na každodenní rozmazlování.

Učitelka

Učitelka je nádherná statná dáma, která v novém domově zastane mazlení i lov myší. Proto hledáme pro paní Učitelku dům se zahradou. Kočička je vážně poklad, ráda se povaluje v teple domova, ale někdy jí to nedá a táhne ji to za dobrodružstvím ven.

Stopař

Stopař je dospělý kluk s tělem kotěte. Vždy dobře naladěný, vždy ochotný rozdávat radost. Klidný, mazlivý. Kdo by ho nechtěl?

Leden

Půlroční rošťák s pusou od ucha k uchu a celou řadou nepochopitelných nápadů – to je kocourek Leden. Hledá se akční rodina, která bude mít pochopení a hodně trpělivosti.

Zentiva

Zentiva je nádherná, blahobytná dáma s úžasnou kresbou a zajímavou barvou kožíšku. Klidná a nenáročná. Zentiva by se ráda dostala do klidného prostředí, kde ji budou mít rádi.

Stopáž4 minuty
Rok výroby 2020
 P ZJ ST AD HD