Nabídka koček z Vrbičan

Srdcem pro kočky, z. s.
Vrbičany 18, okres Kladno
tel. číslo: 777 757 445
č. účtu: 234 909 954 / 0300
www.srdcemprokocky.cz

Pěnička a Paraplíčko

Pěnička a Paraplíčko se narodili loni v létě venkovní kočce a jako jediní z koťat měli to štěstí, že přežili. A tak putovali díky hodným lidem do útulku. Pěnička je velmi mazlivý a aktivní kocourek. Má mírné neurologické potíže – pletou se mu přední tlapičky. Postižení je trvalé, ale v dovádění mu vůbec nevadí. Jeho sestřička Paraplíčko je úplně zdravá. Kočička je velmi milá, hravá a přítulná. Penička i Paraplíčko hledají nový domov, nejraději společný, ale není to podmínkou, v bytových podmínkách u prima páníčků.

Pampeliška

Pampelišku zachránili hodní lidé, ke kterým se připlazila tahajíc za sebou zadní tlapičky. Nálezci kočičce poskytli první pomoc včetně převozu na kliniku, odkud poté putovala do srdíčkového útulku. Rentgenové snímky potvrdily polámanou pánev a vykloubenou kyčel. Dnes už je nádherná a mazlivá Pampeliška ze všeho venku a běhá jako nic. V novém domově by jí přišel vhod zvířecí kamarád, se kterým by si pohrála a dělal jí společnost, když zrovna nebudete doma.

Herbert

Kocour Herbert je velký fešák. Pochází z Olomoucka, kde žil v areálu jedné z místních společností a krmit ho chodila jedná hodná slečna. Při kastraci se zjistilo, že Herbert má kovové třísky v zadní tlapičce. Po dohodě tedy putoval do místního útulku, aby podstoupil operaci. Při pořizování rentgenových snímků se zjistilo, že kocourek má kovové třísky dokonce ve třech tlapičkách. Co šlo odstranit, bylo odstraněno. Dobrá zpráva je, že při tak závažném poranění kocourek krásně a normálně chodí. Dnes už je Herbert ze všeho venku a těší se na novou rodinu. Herbertovi jsou necelé čtyři roky.

Pohádka

Kočička Pohádka byla do útulku přijata s polámanou pánví, vykloubenou kyčlí, zlomeným hleznem, s virózou a zánětem. Podstoupila dvě operace a velmi dobře se zotavuje. Pohádka je zkrátka velká bojovnice, jen tak se nevzdává. Tahle překrásná, mladá a mazlivá kočka by uvítala život u hodných lidí, kteří se jí ujmou s láskou a udělají si na ní čas. Pohádka nepohrdne ani hodným zvířecím kamarádem.

Hádanka

Asi půlroční drobná kočička Hádanka původem z pražského křoví byla do útulku přijata s polámanou zadní tlapičkou a poraněným ocáskem, o který nakonec přišla. V počátcích své útulkové cesty Hádanka hodně naříkala, stýskalo se jí po ztracené mamince. Nakonec se všechno v dobré obrátilo, Hádanka se rychle uzdravila, a tak pro ni teď hledáme nový domov, kde by uvítala zvířecího kamaráda na zlobení.

Horymír

Kocour Horymír má za sebou dlouhou cestu. Do útulku přišel nemocný a s nádorem v oušku, který byl odoperován. Po čase trápily Horymíra problémy se zuby, ale i to už je v pořádku. Kocourovi Horymírovi je pět let, takže je v nejlepších letech. Moc bychom si pro něj přáli bezpečný domov, kde ho budou mít rádi.

Colombo

Sedmiletý Colombo se dostal do útulku kvůli vážně poraněné přední pacce. Nakonec se zjistilo, že trpí také pupeční kýlou, a tak ho čekalo několik operací. Všechno nakonec dobře dopadlo, packu se povedlo zachránit. Colombo teď s nadějí vyhlíží lepší zítřky. A my s ním. Dočká se? Kocourek Colombo by měl žít v bytě, nebo u domku se zahradou, kde bude mít zabezpečený venkovní výběh.

Mandarínek

Čtyřletý Mandarínek pochází z venkovní lokality. Měl přerušenou páteř, zlomenou zadní tlapku a přišel o ocásek. Teď už se ale zase raduje ze života a skoro byste na něm nepoznali, co všechno už si prožil. Mandarínek je trochu plašší kocourek. Na to aby si zvykl na změnu, potřebuje nějaký čas. Jinak je to ale velký mazel, se kterým si užijete spoustu legrace.

Stopáž4 minuty
Rok výroby 2020
 P ZJ ST AD HD