Pořad na pomoc zvířatům. Uvádí Petr Rajchert

Obsah dílu

Přehrát vše

Dnes vás seznámíme s fenečkou Lilinkou, která sice neměla lehký start do života, ale teď si žije jako v ráji u nového páníčka. Každé zvířátko si zaslouží pečlivý výběr, a tak si řekneme, jak správně si pořídit drobného savce a jak o něj pečovat. Ukážeme vám kočičky ze spolku Tlapky Mochov, které se už těší na svoje nové domovy. Ukážeme vám, jak svému pejskovi poskytnout první pomoc v případě úrazu. A na závěr si ukážeme opravdového hrdinu, policejního psa Nika, který už si užívá zaslouženého důchodu.

Nabídka koček z Mochova

Tlapky Mochov, z.s.
www.tlapkymochov.cz
transparentní účet: 2700294395/2010
tel: 733 653 114

Babočka, Modráska, Jenerál

Dnešní Petrův průvodce, kocourek Babočka, a jeho sourozenci Modráska a Jenerál jsou koťata od divoké kočky. Už od jednoho dne stáří byli ve střídavé péči mezi svou divokou maminkou a mazlícím útulkem v Mochově. Díky časné lidské péči jsou z nich mazlíci, kteří mají rádi lidskou společnost. Dnes jim jsou tři měsíce a po druhém očkování budou k odběru. Jsou k mání sice i zvlášť, ale ideální by bylo, kdyby mohli jít alespoň ve dvou. Jsou na sebe zvyklí a vzájemně se zabaví.

Squata

Velké šedivé a chlupaté Squatě je něco mezi rokem a dvěma lety. Za svůj krátký život toho stihla už hodně. Odchovala kotě, žila ve squatu a když se dostala do útulku, byla v nedobrém stavu. Podvyživená, zablešená, se svrabem. Přesto na lidi nezanevřela. Má klidnou a milou povahu.

Maxmilián

Maxmiliána je pořádný kus! Je mu něco mezi 5 a 7 lety a i přesto, že přišel o všechny zuby, nijak ho to neomezuje. Žere všechno – granule i maso. Maxmilián je největší útulkový mazel a milovník. Což vzhledem k tomu, kolik úžasných mazlů tam Petr tentokrát potkal je už co říct!

Stopáž26 minut
Rok výroby 2020
 P ZJ ST AD HD