Nabídka koček z Lovosic

Azyl pro opuštěné kočky LUCKY
Černiv 30, Lovosice 2
tel. čísla: 416 591 322 a 777 444 373
č. účtu: 100 565 93 19 / 0800
www.azyllucky.estranky.cz
https://www.facebook.com/AzylProOpusteneKockyLucky/

Stefany

Asi roční Stefany neměla dobrý start do života. Celé tělíčko i ouška měla napadené ošklivým kožním svrabem kombinovaným s dermatologickým problémem. Stefanka nemohla ani pořádně otevřít oči. Všechno zvládla za pomoci veterinárního lékaře a příkladné péče útulkových tet, ale za cenu trvalých následků – v nosánku jí nemoc vyžrala dírku. Komu by to ale vadilo? Hlavně, že je Stefi zdravá a veselá kočička. Je kastrovaná.

Macík

Macík je asi dva roky starý kocourek. Macík je vhodný pro člověka, který má rád výzvy, protože kocourkovi zvykání na nové prostředí trvá trochu déle než většině ostatních kočiček. Až si ale zvykne, budete koukat, jak milé zvířátko se z něj vyklube. Zamilujete se na celý život.

Bertík

Krásný, přítulný a mazlivý – to je dvouletý kocourek Bertík. Velkou zvířecí společnost zrovna moc nevyhledává, radši bude doma sám, aby si nemusel hledat zákoutí, kde bude mít klid. Ale lidi, to je jiná, ty on má moc rád a mazlil by se do roztrhání těla. Bertíkovi by se líbilo buď u staršího člověka, nebo v rodině, klidně i s dětmi, které však vědí, jak se ke zvířatům chovat a když to bude potřeba, dopřejí Bertíkovi klid.

Péťa

Kocourek Péťa byl nalezen plačící v křoví U Mšených lázních ještě s bratříčkem. Bráška už domov našel, Péťa na něj stále čeká. Momentálně má k hraní další koťata, a tak by si do nového domova určitě chtěl některého z nich vzít s sebou. Petříček je kluk samá tlapka, nevíte, která je přední, která zadní, a plný energie. Nudit se s ním určitě nebudete

Slzička

Slzička je asi osmiměsíční kotě. Je veselá, hravá a velmi zvídavá. Nic jí neunikne, všechno jí zajímá. Rychle se učí a překvapí vás svou vynalézavostí. Líbilo by se jí bydlení ve společnosti lidí, kteří na ni budou mít čas, nebo jí dopřejí kočičího kamaráda. Slzička si potřebuje hrát a bavit se.

Riki

Kocourek Riki žil původně na sídlišti pod lavičkou. Do azylu se dostal v dost zuboženém stavu, se strupy po celém těle, které způsobila alergie na blechy. A že jich měl požehnaně. Kocourek už je ale v mnohem lepší kondici. A zasloužil by si konečně láskyplný domov.

Poli

Poli je krásná asi šestiměsíční mourinka s puntíky a proužky, jak visíte. Někdo ji vhodil rovnou do objektu Městské policie v Lovosicích. V té době jí nebyly ještě ani tři měsíce a byla hodně hubená. V azylu se ale rychle vzpamatovala, vykrmila a teď už se těší na nový domov. Polinka je odčervená a očkovaná. Je čistotná a velice mazlivá.

Majda

Majda je asi dvouletá kočička. Je mazlivá a hravá. Po neúspěšném umístění, kde si pravděpodobně nesedli s domácím kocourkem, se vrátila do domácího depozita. Je tu v pohodě s ostatními kočkami i psími holkami. Nesnáší ale ruch a hluk, takže do rodiny s malými dětmi vhodná není. Pokud bude mít dostatek péče od paničky nebo páníčka, může být i sama. Je očkovaná a kastrovaná.

Stopáž4 minuty
Rok výroby 2020
 P ZJ ST AD HD