Nabídka koček z Kladna

Depozitum Heleny Studecké v Kladně
Lidických žen 1834, Kladno
tel. č.: 602 850 532
e-mail: studecka.helena@seznam.cz
č. účtu: 287 189 014 / 0300

Mikeš

Dvouletý kastrovaný kocourek Mikeš je nádherný černý ďáblík. Je velmi dominantní. Mikeš je úžasný kamarád, ale je třeba ho respektovat. Zřejmě si nic dobrého nezažil a nerozumí si s jinými kočkami. Možná bude šťastnější v domečku než v bytě, ale dál od silnice.

Áda

Mourek Áda je fešák s bílým čumáčkem a tlapičkami. Rád se mazlí a nechá se vzít i do náruče. Pokud se pro nej rozhodnete, získáte v něm skvělého čtyřnohého kamaráda. Ádovi jsou dva roky. Je kastovaný.

Šerynka

Šerynka je sice trochu nedůvěřivá, ale to jen zkraje. Jakmile ji přesvědčíte, že to s ní myslíte dobře, je vaše. Ráda si hraje a její velkou zálibou je spaní v posteli. Šerynka je roční kočička. Asi by se jí líbilo žít v bytě, ale není to podmínkou, pokud jí u domečku umožníte kdykoliv přístup dovnitř.

Moureček

Moureček je čtyřletý kocour. Má velmi hodnou a milou povahu. Rád se mazlí a když ho chováte na klíně přede jako kolovrátek. Moureček je kastrovaný. Bude úžasným společníkem každému, kdo mu projeví svou lásku a bude o něj oddaně pečovat. Hodil by se i ke starším lidem.

Betynka

Betynka má krásnou želvovinovou srst s bílou náprsenkou a ponožkami na tlapkách. Moc ráda se mazlí. Betynka je velká milovnice jídla, ale protože má trošku nadváhu, potřebovala by lehčí dietu. Betynce jsou dva roky. Je kastrovaná.

Tom a Jerry

Tom a Jerry jsou čtyřměsíční koťata. Kocourek Tom je umazlené mimino, jevelmi roztomilý. Zato kočička Jerry je pěkné kvítko, i když stejně roztomilá jako její bratříček. Šijí s ní všichni čerti, a i když se mazlí také ráda, v náručí moc dlouho nevydrží. Zvědavost jí nedá. Všechno musí prozkoumat. Pro koťata bychom rádi našli společný domov.

Matěj

Tříletého Matěje je pěkný kus. Je to pořádný kocour s mohutnější srstí, o kterou je potřeba čas od času pečovat. Hřebelcování má Matěj moc rád. Je to klidný a bezproblémový kocour, který by byl milým společníkem pro člověka, který žije sám a rozumí kočkám.

Amálka

Kočička Amálka byla odchycená v lese. Lidí se spíš bojí. Potřebuje trpělivou paničku nebo páníčka, kteří jí dopřejí tolik času na to aby si v novém domově zvykla, kolik bude potřebovat. Ale nebojte se, Amálka se v klidném domácím prostředí rychle otrká. Kočička je ideální do rodiny bez dětí nebo ke staršímu člověku. Amálce jsou čtyři roky.

Stopáž4 minuty
Rok výroby 2019
 P ZJ ST AD HD