Nabídka psů z Kralup nad Vltavou

Městský útulek pro psy Lesan
Na Hrombabě, Kralupy nad Vltavou
tel. číslo: 775 105 275
č.ú: 250 062 04 59 / 2010
www.utulek-kralupy.estranky.cz

Ňuf

Ňuf. Tento neuvěřitelný pohodář byl před nedávnem nalezený u nádraží v Kralupech nad Vltavou. Je to asi tři až čtyři roky starý kříženec. K lidem se má, je přítulný. Povahu má klidnou. Zvládá dokonce i několik základních povelů jako Sedni, Lehni, Dej pac a Místo. Chůze na vodítku nedělá Ňufovi žádné problémy. Na ostatní pejsky se většinou tváří přátelsky. Ňuf je fajn pes, klidně i pro staršího aktivního člověka.

Tery

Pejsek Tery pochází ze Mšena. Majitelka zmizela z "domku" neznámo kam a na dvorku nechala pejska. Velkou část zad měl Tery do krve vydrápanou díky blechám a alergii na jejich kousnutí. V útulku se po koupeli a odblešení Terymu velmi ulevilo a vše se brzy zahojilo. Tery je asi devítiletý letý, přesto ale stále akční, kříženec. Moc rád chodí na procházky. Lidi má rád. Není vhodný do paneláku, protože špatně snáší samotu, ale v domku se zahradou bude velmi spokojený.

Ben

Pro čtyřletého Bena hledáme – doslova akutně – domov. Pobyt v kotci ho stresuje a nepřibírá na váze. Beník je velice milý pes. Při ošetření je klidný, dobře si zvykl na náhubek a v autě se chová vzorně. Na procházkách mírně tahá. K ostatním psům se chová dobře, nepere se, je spíš zvědavý. Ben nesnáší granulovanou stravu, a proto je nutné krmit jej syrovou stravou. Pokud si Beníka vyberete, v útulku vám se vším poradí. Pro Bena hledáme domov v domku se zahrádkou a majitele, který mu poskytne dostatek lásky a pravidelné procházky.

Pifík

Pifík je šestiletý kříženec německého ovčáka.je to bezproblémový, temperamentní pes. Umí základní povely. Pifík je prima kámoš, který si velice dobře zvyká na lidi i na nové prostředí. Ostatních psů v kotcích si nevšímá a je čistotný. Pifík je velmi bystrý, nic mu neunikne a na každého návštěvníka upozorní. Případného zloděje sice nesežere, ale strach nažene už jen svou velikostí. Hledá páníčka nebo paničku s domkem a se zahradou. Pifík potřebuje dostatek pozornosti, pravidelné procházky a neuškodil by mu ani výcvik. A možná, že se s ním pustíte i do nějakého psího sportu. Hodil by se na to.

Kulich

Kulich je asi rok a půl starý kříženec – takové trochu nevycválané odrostlé štěndo. Dobře chodí na vodítku a umí povel Sedni. Po příchodu do útulku byl zpočátku trochu ustrašený, první dny odmítal i potravu. Dnes už baští dobře a postupně si na vše zvyká. Kulich potřebuje víc času na aklimatizaci v novém prostředí a vnímavého, klidného, ale důsledného pána nebo paničku.

Caro

Asi šestiletý kříženec labradora a německého ovčáka Caro je akční sympaťák a neúnavný aportér. Za balónek by dal život. Umí povel Sedni, Místo a také přiběhne na přivolání. Ostatní psy a kočky nemá příliš v lásce. Caro by si přál stejně akčního páníčka nebo paničku jako je on sám. Jezdí také rád autem a velmi rád plave.

Trump

Pětiletý jezevčík Trump se chová velmi samostatně jako většina pejsků tohoto plemene. Na přivolání však radostně přiběhne, lehne si na záda a nechá si drbat bříško. Když vidí vodítko, tak nadšením štěká; ví, že se půjde na procházku. V útulkovém kotci se ale Trumpovi vůbec nelíbí. Nejspíš byl zvyklý v bytě, je totiž čistotný. Bude prima kamarádem i pro staršího aktivního člověka.

Čert

Asi čtyřletý Čert byl po příchodu do útulku nejistý, až když se přesvědčil o tom, že mu nic nehrozí a důkladně omrkl celou situaci, začal být komunikativní. Dnes se těší na procházku, nechá se pomazlit a hned se shání po balónku a vyzývá ke hře. Umí aportovat a moc ho to baví. Umí také základní povely. Čertík je zpočátku nedůvěřivý, potřebuje vždy trochu času na seznámení. Je však velice učenlivý. Kontakt s ženami je pro něj přijatelnější než s muži. Nemá rád hlavně starší muže v maskáčích. Nejspíš byl podobným člověkem nepřiměřeně trestán nebo týrán. Čert se těší do nového domova.

Stopáž4 minuty
Rok výroby 2018
 P ZJ ST AD HD