Nabídka koček ze Sušice

NABÍDKA: kočky
Šance pro kočku, z. s.
Hrádecká 493, Sušice
tel.: 731 241 782, 604 655 057
číslo účtu: 200 095 20 43 / 2010
www.sanceprokocku.cz
www.facebook.com/sanceprokocku

Sonička

Sonička je jedno z koťátek, která někdo odložil vloni na podzim v cestovní tašce před klatovskou sokolovnou. Všichni sourozenci už bydlí, Sonička na svého budoucího majitele trpělivě čeká. Je to moc hodná, mazlivá kočičí slečna. Bude vám dělat radost.

Ondrášek

Ondrášek je okouzlující rošťák. Je mu skoro rok a už je ho pěkný kousek. Je to kocourek s velkým srdcem. Moc by potřeboval trvalý domov u lidí, kteří ho budou mít rádi. V nové domácnosti klidně může být ještě jeden – nebo i více – kočičích kamarádů.

Markétka

Kočička Markétka se z čista jasna objevila jako sotva měsíční kotě uprostřed lesů na rozhledně Sv. Markéty na Klatovsku. Hned prvním turistům vlezla do auta. Nálezci mají pejska z útulku, který je extrémně žárlivý a své páníčky si hlídá jako oko v hlavě, proto museli pro Markétku hledat nový domov. To se však snadno řekne, ale hůř udělá. Kočička proto nakonec skončila v útulku. Je velmi hodná, mazlivá a hodně temperamentní. V novém domově by uvítala kočičího kamaráda.

Beruška

Beruška je jedním z koťátek, které někdo i s jejich maminkou odvezl do lesa u Přimdy. Beruška, stejně jako ostatní koťata, rychle pochopila, že s lidmi může být i dobře. Díky dočaskové tetě je z ní velký mazel. Beruška je šplhavec a hravě vám poleze po zádech až na rameno. Udělá zkrátka vše, aby vám bylo jasné, že jste tady proto, abyste si s ní hráli, hladili jí, krmili a podstrojovali… prostě, že jste její.

Anežka

Kočička Anežka žila v Plánici na ulici. Protože je to velmi chytrá holčička, nejraději se zdržovala u nejrůznějších obchodů s potravinami, kde se vždy našel někdo, kdo jí dal něco k snědku. Anežka je neskutečně milá a mazlivá kočička. Je nekonfliktní a životem na ulici je opravdu unavená. Ráda by už měla bezpečný domov s teplým pelíškem, dobrým jídlem a člověkem, který ji pohladí a bude tady pro ni.

Yorika

Kočička Yorika pochází od množitelky, kde si rozhodně kvalitního života neužila. I přesto je Yorika mazlivá a na svůj ošklivý start do života už zapomněla. Heldáme pro ni trvalý domov u lidí, kteří ji budou milovat a zároveň respektovat její potřeby. Yorika je zvídavá, tak počítejte s tím, že jí nic neunikne a pokud to půjde, bude vám dělat společnost u všech činností.

Filípek

Filípek přišel do útulku ve špatném zdravotním stavu. Nyní už je ale v pořádku a těší se, že si ho někdo konečně vybere pro další společný život. Filípek je veselý, hravý a bystrý kocourek. S každým je hned kamarád. Pokud potřebujete horu lásky a neustálého mazlení, Filípek je správná volba!

Oliver

Kocourek Oliver vyrostl v chatové osadě. Zpočátku se o něj a jeho sourozence chataři starali, jejich děti si s koťátky hrály. Kočičí holčičky se chatařům podařilo na konci sezóny rozdat, kocourky museli odvézt před začátkem zimy do útulku. A tak tu Oliver čeká na svou šanci. Je to hodný a milý kocour. Je bezproblémový a nejraději by bydlel v domku se zahradou s přístupem ven.

Stopáž4 minuty
Rok výroby 2017
 P ZJ ST AD HD