Pořad na pomoc zvířatům. Uvádí Marta Kubišová

Obsah dílu

Přehrát vše

Klikněte pro větší obrázek V dnešním Chcete mě? nás čeká neradostný případ. Kauza pejska zastřeleného v prosinci loňského roku myslivcem v obci Tušovice u Příbrami velice připomíná ty ostatní, se kterými jsme se už setkali. Klikněte pro větší obrázek Nešťastní majitelé, místní myslivci, kteří dávají od případu ruce pryč, a velmi lhostejná, liknavá policie. I když má k dispozici nábojnici z místa, kde byl chrt zastřelen, a balistické testy dávno proběhly, zbraně od podezřelých vybrala až před několika dny a předem tvrdí, že zkouška bude pravděpodobně neprůkazná.

Klikněte pro větší obrázek V dalším z dílů kynologického seriálu se Věra Brunclíková bude věnovat řešení nadměrné uštěkanosti některých pejsků, která může rušit sousedy a nadělat problémy v mezilidských vztazích.

Klikněte pro větší obrázek Nabídku pejsků a koček z útulku Dášenka v Lučanech nad Nisou začínáme upozorněním na malou slavnost spojenou se Dnem dětí. Útulek totiž při té příležitosti oslavil deset let své existence. Zdejší zvířata jsou moc pěkná a milá. Informace získáte na telefonních číslech: 606 472 619 a 483 300 208. Číslo účtu soukromého azylu je: 785 801 360 287/0100. Děkujeme za vaši pomoc zvířatům v nouzi.
Klikněte pro větší obrázek Dvouletý kříženec německého ovčáka CHULIGÁN své jméno skutečně nemůže zapřít. Ještě že má tento veselý a rozpustilý pes dobrou povahu, dobré srdce a smysl pro humor. Ten zůstane i vám – pokud mu ovšem zajistíte pevné oplocení a spolehlivý kotec.
Klikněte pro větší obrázek Menší, devítiletý kříženec BURÁK ztratil pána vinou stěhování. Stýská se mu a občas dovede být dost paličatý. Potřebuje svůj klid, a tak bude šťastný u starších lidí, kteří se tomuto čistotnému pejskovi budou věnovat. K dětem se nehodí.
Klikněte pro větší obrázek Velkým kamarádem dětské smečky bude naopak BENÍK – tříletý krásný pudl s typickým pudlím nadáním pro hry všeho druhu. Po smrti svého pána osiřel, a tak hledá veselou rodinu, kterou ideálně doplní.
Klikněte pro větší obrázek Osmiletý kříženec hrubosrstého jezevčíka JERRY postrádá všechny zlozvyky svého plemene. Je na svůj věk velmi vitální a získá si vás kamarádskou, nekonfliktní povahou a vděčností. Jerry je něžný, vítací pejsek, který si zaslouží lepší osud.
Klikněte pro větší obrázek Kříženec kokršpaněla DICK je tříletý temperamentní kastrovaný pes, který moc potřebuje lidskou pozornost a přítomnost. Hledá staršího páníčka od kterého se neodloučí – ve chvílích samoty totiž kňučí a štěká.
Klikněte pro větší obrázek Pětiletý, kastrovaný kocour MOUREK se právě zotavil z ošklivého zranění – potrhal ho asi pes. Mourek je milý, kontaktní kocourek, který má rád klid, ale není příliš odtažitý.
Klikněte pro větší obrázek NELLY přišla do útulku jako jedináček, po čase si však zvykla na přítomnost ostatních koček a smířila se s ní. Tato čtyřletá, kastrovaná kočka je čistotná, přátelská a miluje mazlení. Uvidíte, že vaše pohlazení si dovede doslova vymňoukat.
Klikněte pro větší obrázek Pětiletá drobná kočička ŽELVINKA zbyla na světě sama po zemřelém majiteli a moc postrádá lidskou společnost. Jde o mírné, klidné a čistotné zvířátko, které moc touží po pohlazení a kočičích hrách.
Klikněte pro větší obrázek Dvouletý střapatý voříšek SLÁVEK je milý, temperamentní rošťák, který neprošvihne v útulku žádnou psí veselici. Má moc rád děti a potřebuje dostatek pohybu. Také jeho srst je dost náročná na pravidelnou údržbu.
Klikněte pro větší obrázek Jedenáctiletá jezevčice MÍŠA se dostala do útulku za pět minut dvanáct. Hned druhý den ji totiž čekal těžký porod, který by jako opuštěný pes bez lidské pomoci nepřežila. Míša je natolik hodná, čistotná a vděčná za každé pohlazení, že moc prosíme, aby mohla dožít u dobrých lidí.
Stopáž14 minut
Rok výroby 2007
 P ST 4:3