Seberte odvahu a svěřte měsíční příjem celé vaší rodiny svému potomkovi! Zůstanou vám po měsíci dluhy, nebo se ukáže, že je lepší hospodář než vy? Nová zábavná doku-reality show sleduje, co se stane, když v rodině vládnou puberťáci. Režie V. Urban

Pořad bylo možné přehrát do 3. 10. 2014
Video není k dispozici
Matěj Rössler
teenager

Matěj Rössler

Matěj je kluk z vesnice, který stále chodí na základní školu. Jako většina dětí v jeho věku rád hraje hry na počítači, musí se ale také starat o zvířata z malé domácí farmy. Až bude dospělý, chce být zubařem. Podle slov maminky je Matěj skromný. On sám také říká, že má vše, co potřebuje: počítač, skútr, kolo. Rodina si prošla před třemi roky těžkým obdobím, když maminčin manžel, nevlastní otec Matěje, zemřel při vážné autonehodě. V té době měli rozestavěný dům, a protože to byl jejich vysněný, rozhodla se ho Matějova maminka dostavět. A tak ho buduje postupně již třetím rokem.


Roman Šmucler
host

Roman Šmucler

Roman Šmucler bořil u svého teenagera mýty o tom, že zubařina je málo práce za spoustu peněz. Vtipně a poučně vysvětlil, že pokud chce kdokoliv cokoliv umět a dělat dobře, že tomu musí obětovat opravdu hodně času.


Stopáž45 minut
Rok výroby 2014
 P ST HD