Sny o spravedlnosti a lepším světě nestačí, musí se konat, nebo v tomto případě létat. Kryštof Hádek v roli odhodlaného navigátora dronů, který odmítá žít v pohodlné nečinnosti.
Režie a scénář: Petr Zelenka. Hrají: Kryštof Hádek, Jiří Mádl, Veronika Khek Kubařová, Zuzana Fialová a další.
Modelář

Celovečerní, několika cenami oceněný film Petra Zelenky a jeho přátel. Napínavý příběh dvou bývalých spolužáků ze střední školy, kteří se po letech dají dohromady, aby provozovali nejlepší dronovou firmu v zemi.

„I když je tento příběh psychologický thriller, rozhodně v něm nechybí humor. Sledujeme v něm velice zajímavou profesi – firmu na pronajímání dronů, takže ve filmu je nejen mnoho záběrů z dronů, ale i na drony, které je natáčí,“ říká scenárista a režisér Petr Zelenka.

Plech je ve volném čase rapper, ale jinak velice cílevědomý obchodník, produkt cynické doby. Sní o velkých penězích a neochvějných jistotách. Pavel je technicky zdatný snílek, podivín, extrémní romantik, který má velice originální představy o spravedlnosti a osobním angažmá v nápravě světa. Drony jsou pro ně propustkou do velkého světa, pracují pro prezidentského kandidáta i umělecké aktivisty. Slibně prosperující firma má před sebou skvělou budoucnost do chvíle, kdy se jeden z hrdinů rozhodne využít dron k něčemu úplně jinému…

Režie a scénář: Petr Zelenka. Hrají: Kryštof Hádek, Jiří Mádl, Veronika Khek Kubařová, Zuzana Fialová a další.

Napište nám