Pět postav soupeří o cenu pro nejlepšího komika televizní zábavy. Jaká je odměna pro vítěze? Právo moderovat televizního Silvestra.
Režie: Marek Najbrt. Scénář: Lumír Tuček. Účinkují: Marek Daniel, Jakub Žáček, Tomáš Jeřábek, Josef Polášek a další.

Přehled dílů

6 dostupných
Stopáž27 minut

Epizoda 1/6

Zvítězí americká dravost, japonská lstivost, hluboká a široká ruská duše či schopnost vysvětlit nesporné přednosti nových produktů? Anebo dá divák přednost české středoproudé tradici? Uvidíte již v tomto díle.

9. 1. 2015 na ČT2
Stopáž27 minut

Epizoda 2/6

Střet naprosto protichůdných postav - sexuální otrokyně, obyčejný chlap z vesnice, filmová superstar… Z tohoto koktejlu postav může vyjít jako vítěz jen skutečně silná osobnost, stojící pevně na vlastních nohách.

16. 1. 2015 na ČT2
Stopáž27 minut

Epizoda 3/6

Úkolu uchvátit diváka se tentokrát postavy zhostí s enormním, doslova totálním nasazením. A bude to především bitva mezi nezřízenou zvídavostí, láskou k výjimečným lidem a bezmeznou roztomilostí. Výsledek potěší diváky napříč generacemi.

23. 1. 2015 na ČT2
Stopáž27 minut

Epizoda 4/6

Tentokrát se boj o moderování Silvestra zvrhne doslova v boj o národní identitu. Proti sobě stanou odvaha, vášeň, touha po lidském teple i vůle rozdávat a brát. Nečekaný konečný verdikt tak nakonec vlastně nikoho nepřekvapí.

30. 1. 2015 na ČT2
Stopáž27 minut

Epizoda 5/6

Spojit postavy tohoto dílu do jedné televizní inscenace by vydalo na slušné psychologické drama. Tady však stojí proti sobě jeden proti všem. A bude se bojovat jen tvrdými a bezohlednými prostředky, jakými jsou talk show nebo kvíz.

6. 2. 2015 na ČT2
Stopáž27 minut

Epizoda 6/6

Nesmírně silný potenciál všech postav tentokrát trochu zastíní hluboká a opravdová láska mezi příslušníky různých národů. Divák však nebude zklamán, protože ve skutečnosti přesně toto chce: nefalšovanou human story.

6. 2. 2015 na ČT2

Boj o koláč na sociálních sítích

Napište nám