Zábavná televizní soutěž, jejíž vítěz získá právo moderovat televizního Silvestra

Přehled dílů

Play
27 minut
6. díl
Nesmírně silný potenciál všech postav tentokrát trochu zastíní hluboká a opravdová láska mezi příslušníky různých národů. Divák však nebude zklamán, protože ve skutečnosti přesně toto chce: nefalšovanou human story.
Premiéra pátek 6. 2. 2015
Play
27 minut
5. díl
Spojit postavy tohoto dílu do jedné televizní inscenace by vydalo na slušné psychologické drama. Tady však stojí proti sobě jeden proti všem. A bude se bojovat jen tvrdými a bezohlednými prostředky, jakými jsou talk show nebo kvíz.
Premiéra pátek 6. 2. 2015
Play
27 minut
4. díl
Tentokrát se boj o moderování Silvestra zvrhne doslova v boj o národní identitu. Proti sobě stanou odvaha, vášeň, touha po lidském teple i vůle rozdávat a brát. Nečekaný konečný verdikt tak nakonec vlastně nikoho nepřekvapí.
Premiéra pátek 30. 1. 2015
Play
27 minut
3. díl
Úkolu uchvátit diváka se tentokrát postavy zhostí s enormním, doslova totálním nasazením. A bude to především bitva mezi nezřízenou zvídavostí, láskou k výjimečným lidem a bezmeznou roztomilostí. Výsledek potěší diváky napříč generacemi.
Premiéra pátek 23. 1. 2015
Play
27 minut
2. díl
Střet naprosto protichůdných postav - sexuální otrokyně, obyčejný chlap z vesnice, filmová superstar… Z tohoto koktejlu postav může vyjít jako vítěz jen skutečně silná osobnost, stojící pevně na vlastních nohách.
Premiéra pátek 16. 1. 2015
Play
27 minut
1. díl
Zvítězí americká dravost, japonská lstivost, hluboká a široká ruská duše či schopnost vysvětlit nesporné přednosti nových produktů? Anebo dá divák přednost české středoproudé tradici? Uvidíte již v tomto díle.
Premiéra pátek 9. 1. 2015

Boj o koláč na sociálních sítích

Napište nám

Související pořady