Tříkrálový koncert 2014

Hodnocení pořadu:
1 2 3 4 5 Počet hlasů: 18  
Sdílet
| Poslat odkaz

Přímý přenos koncertu věnovaného všem, kteří se účastní Tříkrálové sbírky. Z Hudební scény Městského divadla v Brně zazpívají stovkám koledníků Vladimír Mišík, Anna Veselovská, Chinaski a Mandrage. Pořadem provázejí M. Kociánová a J. Čenský. Režie A. Rezek

V letošním roce se už počtrnácté rozzáří Betlémská hvězda a nad dveřmi tisíců rodin se objeví písmena symbolizující návštěvu koledníků Tříkrálové sbírky. A brněnské studio ČT už posedmé bude u toho, když Charita ČR poděkuje všem dárcům a koledníkům na scéně Městského divadla Brno. Během podvečerního setkání vystoupí s dvěma písněmi skupina CHinaski, populární slovenská zpěvačka Anna Veselovská, kapela Mandrage a legendární rocker Vladimír Mišík. Moderátory večera bude osvědčená dvojice – Martina Kociánová a Jan Čenský.

O tom, jak byly použity prostředky z loňské Tříkrálové sbírky, se dozvíme nejen přímo na jevišti z rozhovorů s pracovníky charitních zařízení, ale i ze tří reportáží. Zavedou nás do Plzně, do domava sv. Aloise, kde pečují o seniory s poruchami paměti, do Poličky, kde nás Pepík Popelka provede charitními dílnami a obchodem a nakonec do Ostravy, kde se dozvíme o problematice startovních bytů.

Přehrát video

Více na portálu ČT24

  • V Česku odstartovala Tříkrálová sbírka

    31. 12. 2013

    Přerov - Požehnáním od olomouckého arcibiskupa Jana Graubnera v Česku odstartoval 14. ročník tradiční Tříkrálové sbírky. Posláním malých koledníků je pomoc lidem v nouzi. Jen loni vybrali zhruba 75 milionů korun. Asi čtyři tisícovky tříčlenných skupinek vyrazí koledovat hlavně o prvním lednovém víkendu.

Stopáž: 52 minut – Rok výroby: 2014 – L
Žánr: Hudba
Vysílání pořadu

Tento pořad v současnosti nevysíláme. Můžete si však nechat zaslat zprávu, pokud se objeví v aktuálním vysílání:

Nastavit připomenutí

Starší data vysílání najdete kliknutím na následující odkaz.

Další zdroje