Magazín, který mapuje internetový rozměr zpravodajských témat. Prozradí, co nejvíc zaujalo české uživatele internetu, o kterých kauzách nejčastěji diskutovali, ale třeba také to, jaká videa a fotky si získaly největší pozornost

Obsah dílu

Přehrát vše
Téma

Kyberchalífát Islámského státu

Islámský stát v nedávné době vyhlásil tzv. kyberchalífát, což v praxi znamená, že mezi muslimy po celém světě aktivně vyhledává IT odborníky a hackery do stejnojmenné počítačové jednotky. Co všechno se za tímto pojmem skrývá, vysvětlí odborník Národního centra kybernetické bezpečnosti Roman Pačka.


Cybersace 2015

Matěj Myška podává po telefonu report z konference zaměřené svět internetu.


iHealth

Přístroje, které pomáhají urychlovat zdravotní péči prostřednictvím „chytrých“ technologií.


Týden v obrazech

Nejzajímavější obrazové postřehy, které se v minulém týdnu šířily na internetu. Tentokrát se zaměříme na netradiční hudební vystoupení.


Infografika

Byznys na českých blozích


Blog

Videoblogerka roku 2015

Shopaholic Nicol si odnesla letošní ocenění za videoblog roku. Kdo Nikolu Čechovou nezná, dostane příležitost v našem pořadu se s ní i jejím blogem seznámit.


Fotoklik

Nguyet


Reportáž

Marketing festival 2015


Facebook testuje tlačítko Donate


Téma

Turris Omnia

S projektem CZ.NIC bezpečnostním routerem Turris už jsme vás seznámili. Turris Omnia je jeho pokračovatel a vylepšený „bráška“. S tím, co všechno dovede, seznámí výkonný ředitel CZ.NIC Ondřej Filip.


Klik týdne

Daruj hračku


Stopáž25 minut
Rok výroby 2015
 P ST
ŽánrMagazín