Magazín, který mapuje internetový rozměr zpravodajských témat. Prozradí, co nejvíc zaujalo české uživatele internetu, o kterých kauzách nejčastěji diskutovali, ale třeba také to, jaká videa a fotky si získaly největší pozornost

Obsah dílu

Přehrát vše
Téma

Digitální pozůstalost

Digitální stopa zůstává na internetu i po smrti uživatele. Pozůstalí se tak často potýkají s problémy, které souvisí právě s jejich profily na sociálních sítích, přístupem k mailům nebo internetovému bankovnictví. Jak takovou situaci řešit, se zeptáme autorky diplomové práce Online i po smrti Markéty Tulisové a právníka Jakuba Míška.


#FoxNewsFacts


Týden v obrazech

Nejzajímavější obrazové postřehy, které se v minulém týdnu šířily na internetu. Tentokrát se zaměříme na boj proti nesnášenlivosti.


Fotoklik

Janos Stekovics – Puszta


Blog

HistaminovaKasulka.com

Intolerance a alergie na kterékoliv jídlo nebo jeho konkrétní složku je vždy nepříjemná. Jak se s takovým problémem poprat a kde hledat pomoc nebo radu, o to se dělí na svém blogu Kateřina Váňová.


Infografika

Sociální média vs. HR


Téma

Google+

Sociální síť Google+ hlásí, že má zhruba 2,2 miliardy profilů. Za jakou částí z nich ale stojí skuteční lidé, a jakým způsobem Google pracuje s našimi účty, které propojuje ze svých jednotlivých služeb? Na to odpovídá krotitelka sociálních médií Eliška Vyhnánková.


Klik týdne

Video-selfie DubSmash


Stopáž25 minut
Rok výroby 2015
 P ST
ŽánrMagazín