Magazín, který mapuje internetový rozměr zpravodajských témat. Prozradí, co nejvíc zaujalo české uživatele internetu, o kterých kauzách nejčastěji diskutovali, ale třeba také to, jaká videa a fotky si získaly největší pozornost

Obsah dílu

Přehrát vše
Téma

Problematika FB stránek „Roztahovačky“

Na Facebooku se v posledních týdnech rozšířil fenomén stránek s názvem Roztahovačky, na kterých lidé zveřejňují odhalené fotky dívek, někdy i s urážlivými komentáři. Jestli jde o překračování zákona a kdo nese zodpovědnost za obsah stránek, vysvětlí právník Jakub Harašta.


Firefox oslavil 10. narozeniny


Infografika

4 roky spolujízdy na Jízdomatu


Projekt

Dětství v socialismu

V knize, e-booku i na internetu se můžete dočíst, jaké dětství v době totality měli různé osobnosti české internetové scény. Autor projektu a jeden z přispívatelů Ján Simkanič, představí projekt Dětství v socialismu.


Týden v obrazech

Nejzajímavější obrazové postřehy, které se v minulém týdnu šířily na internetu. Tento týden půjdeme ve stopách žen, mužů i filmových hrdinů.


Fotoklik

Vánoční trhy


Téma

Novela zákona o elektronické komunikaci

Prezident Miloš Zeman podepsal tento týden novelu zákona o elektronické komunikaci. Podle některých odborníků ale tato úprava významně znevýhodní právě koncové spotřebitele a drobné živnostníky. Jaké konkrétní změny v souvislosti s internetem novela zákona přinese, se zeptáme právníka Tomáše Nielsena.


Chytré zbraně


Klik týdne

Minuty Sametové revoluce


Stopáž25 minut
Rok výroby 2014
 P ST
ŽánrMagazín