Magazín, který mapuje internetový rozměr zpravodajských témat. Prozradí, co nejvíc zaujalo české uživatele internetu, o kterých kauzách nejčastěji diskutovali, ale třeba také to, jaká videa a fotky si získaly největší pozornost

Obsah dílu

Přehrát vše
Téma

Potraviny online

Internetový byznys s jídlem je na vzestupu. V Česku roste počet zákazníků, kteří plní své ledničky místo potravinami z kamenných obchodů těmi z internetu. Na rostoucí oblibu online nakupování rychle reagují i obchodníci.


Týden v obrazech

Jak to dopadne, když tátové vtipkují se svými ratolestmi? Nejpůsobivější videa tohoto týdne věnujeme rodičům a jejich dětem.


Po stopách slavných filmů

Kanaďan Christopher Moloney má zajímavý koníček – hledá místa, na kterých se natáčely slavné filmové scény, a pak je zakomponuje do vlastní fotky.


Mobily cílem hackerů

Nejen počítače, ale i mobilní telefony čelí stále častěji škodlivým virům. Většinou napadají operační systém Android, ani ostatní systémy ale nejsou v bezpečí.


Infografika

České e-shopy

Jak se české e-shopy chovají ke svým zákazníkům? Zjišťoval to projekt Český košík roku.


Téma

Podceňovaný web design

V Česku stále existují i firmy, které internetový obchod nemají vůbec. O možné zákazníky tak přichází víc než polovina maloobchodníků.


3D prohlídka Domu Anny Frankové

Zajímá vás, jak žila Anna Franková? Soukromí této židovské dívky, její rodiny i úkryt před nacisty teď odkrývá virtuální 3D prohlídka Annina domu v Amsterdamu.


Blog

Výcvik psů díky webinářům

Místo pravidelných tréninků na cvičáku stačí zapnout počítač a trénovat svého psa díky internetovým lekcím. I taková je realita dnešní doby. Roste totiž popularita nejrůznějších webinářů, tedy seminářů pomocí videopřenosu.


Klik týdne

Hack The Menu

Web Hack the Menu odkrývá stovky tajných receptů, které v běžném menu nenajdete.


Stopáž25 minut
Rok výroby 2014
 P ST
ŽánrMagazín