Moderní hobby magazín Filipa Čapky. Užitečné informace o zahradách, bydlení a stavebních úpravách všeho druhu. Nejnovější trendy pro vaši inspiraci

Obsah dílu

Přehrát vše

Tentokrát vám dokážeme na třech příkladech, že prakticky a hezky se dá bydlet i v malometrážních bytech, vybereme pokojové rostliny do ložnice, ukážeme, proč vakuovat potraviny i jak se dá ve vakuu uvařit, přiblížíme, jaké výhody obnáší sledování televize přes internet, poradíme, co dělat, aby nám barborky vykvetly v ten pravý čas, a vyrobíme si krásný adventní svícen.


Dům, byt, chata, chalupa

Mám malý byt

Nejdříve navštívíme byt, který vznikl kdysi oddělením jedné místnosti od velkého bytu.


Dům, byt, chata, chalupa

Vakuování

Jdete na velký nákup a za nějakou dobu zjistíte, že se polovina potravin zkazila a musí se vyhodit. Tomuto scénáři můžete zabránit vakuováním potravin


Vše pro zahradu

Barborky

4. prosinec – svátek všech Barborek – se blíží, a tak je třeba připomenout nejen vdavek chtivým dívkám, že je čas jít pro barborku. Radost vám udělá i jedna větvička.


Dům, byt, chata, chalupa

Sledování televize přes internet

S chytrou televizí nejen že je možné sledovat programy třeba až 30 dní zpátky, ale televize může sloužit taky jako domácí multimediální centrum a místo přístupu na internet.


Dům, byt, chata, chalupa

Malometrážní byt v paneláku

Podíváme se do dalšího malometrážního bytu, který se tentokrát nachází v paneláku, a přesvědčíme se, že ho lze vkusně proměnit v pohodlné bydlení i pro vícečlennou rodinu.


Rady do zahrady Dany Makrlíkové

Výběr pokojovek do ložnice

Zatímco někteří tvrdí, že rostliny v ložnici nemají co dělat, jiní si je naopak nemohou vynachválit. My jsme se tomuto rozporu rozhodli prostřednictvím reportáže přijít na kloub.


Uvařte si podle nás

Vaření ve vakuu

Dnes už jste viděli, jak vám může vakuum pomoct při udržování čerstvých potravin, a dnes také uvidíte, že užitečné může být i při vaření.


Nápady pro šikovné ruce

Adventní svícen na poslední chvíli

Je první adventní neděle a vy nemáte adventní věnec nebo svícen? Nezoufejte. Připravili jsme pro vás návod, jak si adventní svícen vyrobit v pohodlí domova. Příprava je jednoduchá a výsledek moc hezký.


Dům, byt, chata, chalupa

Nejmenší byt pro dva

Na závěr se vrátíme k tématu malých bytů a podíváme se do nejmenšího bytu, ve kterém můžou bydlet spolu dva.


Stopáž50 minut
Rok výroby 2018
 P ST HD