Moderní hobby magazín Filipa Čapky. Užitečné informace o zahradách, bydlení a stavebních úpravách všeho druhu. Nejnovější trendy pro vaši inspiraci

Obsah dílu

Přehrát vše

Dnes se naučíme poznávat a sbírat houby a uvařit si z nich houbovou omáčku, představíme si květiny do podzimních truhlíků a založíme záhony z trvalek, seznámíme vás se systémem zavěšených fasádních desek i plovoucí dlažbou, poradíme si se vzlínající vlhkostí v bytě a ukážeme, jak na chov okrasných bažantů.


Chraňte své zdraví

Houby

Někdo se z lesa vrátí s plným košem, jiný je rád za hrst hub. Rozhoduje nejen to, jak houby rostou, ale také kolik druhů znáte. Pokud si nejste naprosto jistí, na experimenty zapomeňte.


Rady do zahrady Dany Makrlíkové

Podzimní truhlíky

Jaké květiny hrají hlavní roli v podzimních truhlících? Na tuto otázku vám odpoví Dana Makrlíková a její rubrika Rady do zahrady.


Dům, byt, chata, chalupa

Nová fasáda

Co všechno je zapotřebí zohlednit, když fasáda domu nebo garáže je po letech zašlá a nevzhledná?


Vše pro zahradu

Trvalkové záhony

I v září kvete spousta trvalek. Nastal ten správný čas si z nich založit pěkný záhon.


Jak stavět

Plovoucí dlažba

Pokud se chystáte renovovat podlahu na terase, na balkoně nebo pochozí plochy na zahradě, zajímavou variantou k tradičním povrchům může být plovoucí dlažba.


Máme rádi zvířata

Chov bažantů

Není možné poskytnout podrobný a zaručený návod na chov jakéhokoliv
zvířete. Ale o základech chovu bažantů se v naší reportáži určitě dozvíte.


Dům, byt, chata, chalupa

Vlhkost v bytě

S podzimem přichází i sychravé a vlhké počasí. Podobně vlhké prostředí však není žádoucí mít doma. Povíme vám, jak se vlhkosti zbavit.


Uvařte si podle nás

Rcepty z hub

Houby už jsme se dnes naučili poznávat a sbírat, a tak si můžeme být jistí, že se neotrávíme, když si z nich připravíme něco dobrého.


Stopáž50 minut
Rok výroby 2016
 P ST HD