Moderní hobby magazín Filipa Čapky. Užitečné informace o zahradách, bydlení a stavebních úpravách všeho druhu. Nejnovější trendy pro vaši inspiraci

Obsah dílu

Přehrát vše

Tentokrát si ukážeme, co je zapotřebí zkontrolovat na vašem kole, než na něm po zimě opět vyjedete, stejné revizi podrobíme i zahradní nářadí a provedeme kontrolu sekačky a křovinořezu, poradíme, co s jílovitou půdou i jak předejít poškození klíčících rostlin a jak zlepšit našim nejmenším doma kvalitu vzduchu, naučíme vás vyrobit si máslo ghí i orientovat se v materiálech skleníků a předvedeme aktivitu, která bude bavit vašeho psa i vás.


Vše pro zahradu

Příprava kola na sezonu

Už se těšíte, až oprášíte kolo a vyrazíte na první projížďku? Ukážeme vám, jak se na cyklistickou sezonu připravit co nejlépe. A pak se přesuneme na zahrádku a zjistíme, v jakém stavu je nářadí.


Rady do zahrady Dany Makrlíkové

Jílovitá půda na zahradě

Jílovité půdy patří mezi půdy těžké, které se pomalu prohřívají, a proto jsou označovány za půdy studené. Dana Makrlíková poradí všem, kteří se s tímto typem půdy na zahradě potýkají.


Dům, byt, chata, chalupa

Kvalita vzduchu v interiéru

Čistý vzduch už začíná být součástí komfortu. Přitom dýchání čistého a zdravého vzduchu je stěžejní zejména pro ty nejmenší.


Vše pro zahradu

Padání klíčních rostlin

Bývá častou příčinou neúspěchu při předpěstování různých druhů zelenin i okrasných rostlin. Této chorobě je ale naštěstí možné předcházet.


Uvařte si podle nás

Výroba přepuštěného másla

Přepuštěné máslo je čistý tuk, který nežlukne, je zdravý a má široké využití. To kupované není nejlevnější, a tak vás naučíme, jak si ho vyrobit doma.


Máme rádi zvířata

Agility

Agility je sport, ve kterém věk není překážkou. Pokud je váš pes zdravý, nic vám nebrání začít s ním trénovat. Jen je třeba, abyste se při tréninku cítili dobře vy i váš pes.


Vše pro zahradu

Příprava sekačky a křovinořezu

Máte-li už na jaro připravené zahradní nářadí, je čas přejít k větším nástrojům.


Stopáž51 minut
Rok výroby 2016
 P ST HD