Tamtam

6. duben 2019

21 minut
Tamtam

6. duben 2019

Obsah dílu

Anime den — Tramvajová honička — Muzeum hraček Stuchlíkovi — Exgame — Vynášení Morany v Mělníku — Velikonoční jarmark — Jitex 70 — Den ptactva v Zoo Ostrava — Divadelní festival Táborská opona — Profese scénograf — Ukliďme svět, ukliďme Česko — Soutěž — Rekapitulace

Části dílu

01:16
Anime den
  Koukáte rádi na filmy? Tak 10. dubna zavítejte do pražského kina Aero, kde se budou promítat dva japonské filmy - Mirai, dívka budoucnosti a Kluk ve světě příšer. A co víc, po promítání bude možnost vytvořit si origami či japonské šperky.
  02:14
  Tramvajová honička
   Zúčastněte se další rodinné strategické hry, najděte všechny indicie a objevte, kam se schoval černý pasažér. Jen se nezapomeňte dopředu registrovat.
   03:02
   Muzeum hraček Stuchlíkovi
    Malí i velcí, s hračkami si hráli všichni. Navštivte Muzeum hraček v Novém Bydžově a podívejte se, jak vypadaly panenky například za Rakouska Uherska.
    06:05
    Exgame
     Další ročník jedinečné herní výstavy je tu! Na této výstavě bude možné vyzkoušet si většinu počítačů na vlastní kůži a vrátit se tak klidně i o několik let zpátky.
     07:13
     Vynášení Morany v Mělníku
      Přivítejte jaro a rozlučte se se zimou. Zúčastněte se tradičního vynášení symbolu zimy, Morany, a za zpěvu a tance ji vyneste z města k řece.
      07:56
      Velikonoční jarmark
       V Národopisném muzeu Plzeňska nenechali nic náhodě a na Velikonoce se chystají už teď. Na Velikonočním jarmarku si budete moci uplést pomlázku, vyrobit nejrůznější velikonoční dekorace nebo třeba nabarvit vajíčka.
       08:39
       Jitex 70
        Prácheňské muzeum v Písku připomíná 70. výročí založení národního podniku Jitex. Podívejte se do přádelny či pletárny. Výstava připomene dějiny textilního závodu v letech 1949-1989.
        11:50
        Den ptactva v Zoo Ostrava
         Jako každý rok se první dubnovou sobotu koná v ostravské zoologické zahradě Den ptactva. Přijďte tedy pozdravit místní černé čápy, jeřáby, nebo kriticky ohrožené supy.
         13:05
         Divadelní festival Táborská opona
          DS Rubikon Tábor ve spolupráci s Městem Tábor pořádá již 5. ročník divadelního festivalu. Na jevišti se vystřídá pět jihočeských divadelních spolků.
          13:43
          Profese scénograf
           Bez světa kulis by divadlo nebylo divadlem. Výstava objevuje proměny scénické výpravy v průběhu časů. Setkejte se s dílem Josefa Čapka, Vlastislava Hofmana, Františka Tröstera či Josefa Svobody.
           16:53
           Ukliďme svět, ukliďme Česko
            Jarní úklid? Zapojte se do akce Ukliďme svět, ukliďme Česko. Jedná se o dobrovolnickou úklidovou akci po celé České republice. Stačí se přihlásit jako dobrovolník a vyhledat si, k jaké uklízecí četě se chcete přidat.
            17:40
            Soutěž
             18:15
             Rekapitulace
              Přehrát celé video
              Stopáž21 minut
              Další díl
              13. duben 2019

              Přehled dílů

              505 dostupných
              Stopáž20 minut

              14. květen

              Pouť Žďár — Otevření Sky Bridge — Křižovatky České a Československé státnosti — Přerovský Zubr — Kytara v Českém ráji — Pískoviště v Písku — Magický svět loutek — Golem ve Velharticích — Den otevřených dveří DP Pardubice — Institut paměti národa — Retro den v Karlových Varech — Soutěž — Rekapitulace

              Premiéra sobota 14. 5. 2022 na ČT :D
              Stopáž21 minut

              7. květen

              Myslivecký den — Den lesníka — Motýli farma ve Fata Morganě — Barvám neutečeš — Noční koloběžkování — O pohár hrabětě Chotka — Hrom do pedálu! — Geoodpoledne s Dinosaury — Mamuti na Točníku — Jan Žižka — Tuchlovická pouť — Soutěž — Rekapitulace

              Premiéra sobota 7. 5. 2022 na ČT :D
              Stopáž20 minut

              30. duben

              Bílý kámen 2022 — May Day v zoo — Muzeum Karlovy Vary — Stavění máje všem pannám hradeckým — Otevírání pastvin a stavění máje — Čarodějnice na zámku Horní Libchava — Na prahu vichřice — Slavnostní zahájení provozu Zpívající fontány — Vítání ptačího zpěvu — Muzeum autíček v Přísece — Večerníček na mlýně — Soutěž — Rekapitulace

              Premiéra sobota 30. 4. 2022 na ČT :D
              Stopáž21 minut

              23. duben

              Oslavy Dne Země v Doteku v Horním Maršově — Den země v Brně na Kraví Hoře — Muzeum historických motocyklů a expozice hraček v Bečově nad Teplou — Řezbáři v Přílepích — Hrnčířské slavnosti na zámku Nelahozeves — Kačinské hry — Život v kadaňském klášteře, kostel a klášterní zahrada — Olomoucký tvarůžkový festival — Vítání jara s dlouhonohými skřítky v Ústí nad Labem — Detektivní hra Krvavé peníze — Libušínský festival historie — Soutěž — Rekapitulace

              Premiéra sobota 23. 4. 2022 na ČT :D
              Stopáž20 minut

              16. duben

              Pomozte dětem — Karlínské Velikonoční slavnosti — Velikonoce na Valašsku — Vzhůru do oblak — Zahájení turistické sezony v Příbrami — Čendův běh — Akva-Tera burza — Pravěcí zemědělci — Velikonoce s neandrtálci — Velikonoční hrkání — Filmová expozice Zdeňka a Jana Svěrákových — Velikonoční rytířská slavnost na hradě Okoři — Soutěž — Rekapitulace

              Premiéra sobota 16. 4. 2022 na ČT :D
              Stopáž20 minut

              9. duben

              Velikonoce v divadle — Velikonoční trhy v Broumovském klášteře — Pradědeček na cestách — Slavnostní otevření naučné stezky Pod Vysokým Ostrým — Odemykání Jizery — Františkánský klášter — Historický šerm - 30letá válka — Velikonoce v Muzeu skla a bižuterie — Zaniklý svět rukodělné výroby a Dřevěný svět — Mníšecké trhy – Najíme se — Soutěž — Rekapitulace

              Premiéra sobota 9. 4. 2022 na ČT :D

              Napište nám