Wifina

21. únor 2020

28 minut
Wifina

21. únor 2020

Obsah dílu

Společnost: Jů A Hele — Jaké pohádkový bytosti máte nejraději? — Technika: Od pevné linky až k robotům — Zajímavost: Věděli jste, že existují zvířata, která žijí mnohem déle než lidi? — Příroda: Medúzárium — Co dnes ještě uvidíte — Volný čas: Zdravé svačinky — Lifestyle: Co se starým svetrem po zimě — Zajímavost: NASA má ve svých řadách obrovský talent — Hudba: Rock´n´roll

Části dílu

00:00
Úvod
  01:24
  Společnost: Jů A Hele
   Jů a Hele slaví narozeniny. Je jim už 39 let. Zelenou a oranžovou postavičku, kterou si diváci zamilovali, nakreslil výtvarník Stanislav Holý a ve studiu tehdejší Československé televize je začátkem roku 1981 oživil dramaturg Jiří Chalupa.
   04:49
   Jaké pohádkový bytosti máte nejraději?
    05:18
    Technika: Od pevné linky až k robotům
     Narozeniny slaví nejen Jů a Hele. Ale také telefonní seznam. A kolik že mu je? Ten úplně první spatřil světlo světa před sto čtyřiceti dvěma lety.
     09:27
     Zajímavost: Věděli jste, že existují zvířata, která žijí mnohem déle než lidi?
      10:04
      Příroda: Medúzárium
       Moře a oceány ukrývají mnoho podivuhodných tvorů. A těmi vůbec nejpodivnějšími jsou medúzy. Patří k nejstarším živým organismům na planetě Zemi, v hlubokých vodách přežívají už 650 milionů let.
       13:57
       Co dnes ještě uvidíte
        14:22
        Volný čas: Zdravé svačinky
         Jíst bychom měli pravidelně a břicha vždy zaplnit tak akorát. Přejídání ani hladovění není dobré, protože pak naše tělo nefunguje tak, jak má. Jaká je zdravá svačinka a co dobrého si zvládneme připravit mi sami?
         18:16
         Lifestyle: Co se starým svetrem po zimě
          Když budeme recyklovat, pomůžeme tím naší přírodě. A tak si ukážeme, co hezkého můžeme vytvořit například ze starého svetru, který by skončil v koši.
          22:27
          Zajímavost: NASA má ve svých řadách obrovský talent
           22:59
           Hudba: Rock´n´roll
            26:29
            Závěr
             Přehrát celé video
             Stopáž28 minut
             Další díl
             28. únor 2020

             Napište nám