29 minut
Wifina

23. prosinec 2016

Část: Gamesy: Novinky ze světa her!

Obsah dílu

Vánoční menu pro zvířata — Pohádka pro neslyšící — Kostely — Marek Ztracený — Zdobení stromečku — Betlém

Části dílu

00:34
Úvod
  01:29
  Příroda: Vánoční menu pro zvířata
   Vánoce nejsou jen o dárcích, ale taky o spoustě dobrot. Proč bychom si ale měli dopřávat jen my, když můžeme ozdobit stromeček i zvířatům v lese? Verča se zašla poradit do lesní školy s dětmi a jejich průvodcem, co mají obyvatelé lesa nejradši.
   05:18
   Společnost: Jak vznikla pohádka pro neslyšící?
    Vánoce jsou svátky klidu a rodinné pohody, ale taky pohádek. My pro vás máme jednu netradiční. Jak se točí pohádka pro neslyšící, v čem je jiná a jestli jí budou rozumět i ti, kteří slyší na jedničku, zjistil Kuba.
    09:22
    Technika: Jak se stavěly kostely a staví se i dnes?
     Z čeho jsou postavené kostely, že vydržely tolik let a staví se i v současnosti nové? Matěj má pro vás architektonické styly v kostce a ještě pár informací navíc.
     13:28
     Hudba: Marek Ztracený
      Štědrý den je plný kouzel a splněných přání. Jedno se před lety vyplnilo i Markovi Ztracenému a on se pak rozhodl udělat radost zase dalším lidem. A tak to má přece o Vánocích být!
      17:20
      Móda: Jak originálně ozdobit stromeček?
       Taky už tě nebaví klasické ozdoby? A lezou už ti krkem i ty slaměné? Máme pro tebe tipy na to, jak stromeček ozdobit zaručeně netradičně! Podrobné návody najdeš navíc i na webu Wifiny!
       21:16
       Gamesy: Novinky ze světa her!
        Pro případ, že Vánoce nebudou bílé, můžete se pojistit gamesou Siberia III, kde o sníh není nouze. Se sovím klukem si zase užijete zábavu ve hře Owlboy a jestli máte rádi hádanky, je tu pro vás gamesa Candle.
        23:06
        Volný čas: Nemáte betlém? Tak si ho vyrobte!
         Z jakých materiálů se dá vyrobit betlém? Ze dřeva, ze slámy nebo z papíru, to známe všichni. Ale co třeba z dřívek od zmrzliny, ze zavařovací sklenice nebo ze šišek? Terka to zvládla, zkusíš to taky?
         27:07
         Závěr
          Přehrát celé video
          Stopáž29 minut
          Další díl
          30. prosinec 2016

          Napište nám